Триденний автобусний екскурсійний тур Львівщиною!

Маршрут: Суми — Олесько — Тустань — Трускавець — Дрогобич — Розгірче — Львів — Суми

Виїзд із Сум о 21.00 напередодні


1 день 

 • Сніданок
 • Переїзд в Олесько, Львівська область
 • Екскурсія в Музей-заповідник «Олеський замок»

Пам’ятка архітектури ХІІІ-ХУІІІ ст.  У 2-й пол ХУ ст. Олеський замок перестав бути оборонною спорудою і перетворився у резиденцію магнатських родів – Даниловичів, згодом Собеських, Жевуських. У 1629 р. в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеський.

Експозиція замку представляє вітчизняне мистецтво Х-ХІХ ст. Тут зібрано ікони, безцінні твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва (зокрема, меблі та гобелени). Особливу вартість має збірка скульптури ХУІ-ХУІІІ ст., українського портрету ХУІ-ХІХ ст. В комплекс, крім замку, входить колишній монастир капуцинів з костелом св. Йосифа (1739 р., архітектор – Мартин Добравський). В монастирі позташована експозиція ренесансної скульптури, є виставкові зали та студійні фондосховища, в яких зберігаються колекції дерев’ної скульптури 15-20 ст.

 • Переїзд в с. Урич Сколівського району Львівської області
 • Екскурсія в Державний історико-культурний заповідник „Тустань“

«…в лісистих проваллях… в величезних
камінних «бовдах» якісь дивні віки,
якась старина, дивна, запропавша культура
записала твердими і глибокими буквами свої сліди»

Іван Франко

Tустань – наскельне місто-фортеця.

Тустань – пам’ятка природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі!

Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Річ у тім, що будівничі, споруджуючи неприступну дерев’яну фортецю на скелях, довбали в камені пази для закріплення дерев’яних конструкцій. Дерева давно немає, а сліди в камені збереглися. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

 • Переїзд в м. Трускавець Львівської області.

Трускавецьмісто-курорт з європейськими рисами, знаменитий своїми мінеральними водами, які сприятливо впливають на організм людини. Місто розташоване в передгір’ях Українських Карпат, на висоті 400 м.

 • Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

2 день 

 • Сніданок
 • Переїзд в м.Дрогобич Львівської області. Оглядова екскурсія по місту.

Дрогобич — друге за величиною місто у Львівській області. Це красиве старовинне місто з історичними будівлями, пам’ятниками архітектури та класичною ринковою площею.

Церква Святого Юра — православна церква, пам’ятник історії і архітектури в Дрогобичі. У 2013 році внесена до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в складі об’єкта «Дерев’яні церкви Карпатського регіону на території Польщі і України».

Костел Святого Варфоломія — римсько-католицький храм в місті Дрогобичі. Зразок архітектури готики і бароко XIV — XVI ст., Історико-архітектурний пам’ятник національного значення.

 • Переїзд в село Розгірче Стрийського району Львівської області. Селище розташоване в долині річки Стрий. Відомо з 1460 року.
 • Екскурсія в Скельний монастир.
 • Переїзд  до Львова. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

3 день 

 • Сніданок
 • Автобусно- пішохідна екскурсійна програма по Львову з оглядом історичних пам`яток стародавнього міста.
 • Екскурсія до Високого замку, з якого відкривається прекрасний вид на панораму міста. Парк «Високий замок» розташований на Замковій (Княжій) горі і є одним з найулюбленіших місць для романтичних прогулянок львів’ян і гостей міста. Саме з цією горою пов’язана перша згадка про Львів в історичних літописах 1256 року. За офіційними даними парк був заснований в 1835 році на місці фортеці «Високий замок».

 • Вільний час у Львові.

Радимо відвідати: Львівську копальню кави, Львівську майстерню шоколаду, Майстерню карамелі. Радимо прогулятися вулочками стародавнього Львова і помилуватися старовинною архітертурною красою міста!

 • Екскурсия у Львівську Львіварню.

Львівська Львіварня — музей пивної історії, зараз це один з найсучасніших музеїв України, якому немає аналогів. Переможець в номінації «Відкриття року в Україні».

За останні кілька років музей оновився і перетворився в унікальний інноваційний проект, який зараз є одним з кращих в Східній Європі. Не тільки музейний комплекс, але і стильний арт-об’єкт, в який хочеться відвідати хоча б для того, щоб побачити всю цю красу і зробити запаморочливі фото! Музейно-культурний комплекс «Львіварня» — це одночасно музей пивної історії та арт-простір, в якому проходять виставки, концерти, презентації та шоу. «Родзинка» в тому, що в музеї понад 200 експонатів, які можна чіпати, розглядати, фотографуватися з ними — це живий інтерактивний простір розміром з половину футбольного поля!

Відкриття «Львіварні» — це однозначний плюс до туристичної привабливості Львова, і всієї України, і ми дуже раді тому, що за подібними місцями і атмосферою не потрібно їхати в Європу. Вони знаходяться набагато ближче, ніж ви думаєте — і якщо ви поки про них не знаєте, то саме час це виправити!

До нових  зустрічей, Львівщина!

 • Переїзд до Сум.

Вартість туру —  2950 грн +вх.квитки

У вартість туру включено:
проживання 2 ночі
3 сніданки
супровід гіда
проїзд
страховка

У вартість туру не включено:
вхідні квитки на екскурсійні об`єкти за програмою


Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджеров