Одноденна автобусна екскурсія Суми — Полтава — Суми
Виїзд із Сум орієнтовно о 6.30
- Переїзд до м.Полтава.
- Оглядова екскурсія по Полтаві з оглядом історичних пам`яток.
Полтава — один з найвизначніших центрів української національної культури. Це воістину прекрасне місто не потребує представлення і не залишить байдужим нікого, хто приїжджає сюди!
Ви відвідаєте Соборну площу, «Білу альтанку», пам’ятник Галушці, Корпусний сад з монументом Слави (1811 г.) в честь 100-річчя перемоги під Полтавою і інші визначні пам’ятки.
- Відвідування Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.
І нині фонди – унікальне зібрання предметів старовини, побуту та народного мистецтва, у якому не лише місцевий матеріал, а й старожитності різних частин світу: Стародавнього Єгипту, Індії, Японії, Китаю, Індонезії. Справжня гордість музею – козацькі старожитності, в яких зберігся високий дух свободи й незалежності. А всього в музеї близько 300 тисяч експонатів.
Василь Григорович Кричевський (1872—1952) – живописець, архітектор, графік, художник театру і кіно, вчений і педагог, автор проекту видатної пам’ятки української архітектури в стилі модерн – будинку Полтавського земства (зараз краєзнавчий музей) та малюнка Державного герба України.
- Відвідування історичного музею Котляревского.
Будівлю музею побудовано в українському архітектурному модерні ще в 1908 році, в ньому знаходяться більше 190 тисяч експонатів. І. П. Котляревський — засновник нової української літератури. Автор «Енеїди», «Наталки-Полтавки» і «Москаля-чарівника». У 1903 р в Полтаві відкрито пам’ятник І.П. Котляревському, який став першим в Україні пам’ятником, поставлений українському письменнику.
При наявності часу: Відвідування музею історії Полтавської бітви.
Музей історії Полтавської битви був відкритий 23 вересня 1950 року. В його восьми залах зібрані безцінні історичні реліквії, цікаві документи та експонати, які знайомлять відвідувачів з історією Північної війни між Росією і Швецією. Щорічно цей музей відвідує понад 200 тисяч екскурсантів.
- Музей Українського весілля.
Театралізована вистава українського весілля в полтавському стилі, у якому Ви зможете прийняти участь особисто!
У 2008 році, в день великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, в сільському будинку культури села Великі Будища відкрито сільський музей українського весілля. До сьогоднішнього дня жителі села зберегли у своїй пам’яті місцеві народні звичаї і обряди, стародавні весільні пісні, які супроводжували урочистості весілля. В експозиції: весільне вбрання того часу (понад 50 років тому), меблі та предмети побуту, безліч вишитих рушників, сорочок і навіть скриня нареченої.
Вартість туру — 470 грн. + вх.квитки
У вартість враховано: транспорт; послуги екскурсовода -гіда; страховка.
У вартість не враховано: вхідні квитки.