Здвиг

Фестиваль Здвиг — 2016


Туроператор
Розова чайкапропонує Вам поїздку  до Національного музею-заповідника українського гончарства в селищі Опішне ( Полтавська обл. ), в якому 25 червня відбудеться гончарський фестиваль Здвиг-2016

Музей українського гончарства в Опішному — це чудовий музей просто неба, більшість експозицій, а це понад 35000 керамічних витворів мистецтва, розміщено на відкритому просторі. Тут зібрана найзначніша в Україні колекція творів народних майстрів-гончарів та художників.
зд1

зд2

Музей був заснований в 1986 році, який в 2001р. набув статусу Національного. З 1999 року в селищі щорічно проходить тиждень Національного гончарного воздвиження “Здвиг” метою якого є створення національного культу гончарства.
зд4

зд3

зд5

зд6

Екскурсоводи музею люб’язно розповідають відвідувачам про технології виготовлення гончарних виробів, їх застосування і призначення.  Кожному відвідувачу музею надається можливість виготовити щось із глини під керівництвом досвідченого майстра.

Національний музей українського гончарства в Опішному – це справжня гончарна Мекка України, яку обов’язково варто побачити на власні очі, відчути неповторну атмосферу старовинного українського ремесла.

Основні заходи що відбудуться на Фестивилі “Здвиг -2016”:

— ШОСТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ГОНЧАРСЬКОГО БОДІПЕЙТІНГУ
BodyCeramicFestUkraine”

-П’ЯТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ГОНЧАРСТВА

-АУКЦІОН СУЧАСНОЇ ХУДОЖНЬОЇ КЕРАМІКИ
“кераМолімп”

Учасники та гості “Здвигу-2016” також можуть взяти участь  у:

Ÿ виступах фольклорних колективів і естрадних етногуртів України;
Ÿ етнодискотеці;
Ÿ екскурсіях до Національного музею-заповідника українського гончарства, Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко, Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів, Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа, Музею мистецької родини Кричевських, Стіни Гончарної Слави України, Мистецької галереї.

Связаться с менеджером