Одноденний автбусний тур по Сумщині!

Маршрут: Суми – Лебедин – равликова ферма – Межиріч – Шелехівське озеро – Михайлівка – Михайлівська Ціліна – Суми

Виїзд із міста Суми о 7:00


Переїзд в місто Лебедин  Сумської області.

Оглядова екскурсія по місту.

Екскурсія в художній музей ім. Б.К.Руднєва

Екскурсія-Дегустація на равликовій фермі

Це унікальне господарство для Сумщини.

Тут вирощують та створюють продукцію за власними рецептами.

Переїзд в село Межиріч

Село Межиріч Було засновано козаками в 1642 році.

У селі охороняється державою унікальна шовковіця ( «Межіріцька шовковіця») – одна із найстарішіх в Україні.

Переїзд до Шелехівського озера  на Лебединщині.

Це мальовниче лісове озеро, що входить в сім природних чудес Сумщини, найбільш старе озеро в світі, має джерельний тип живлення. Як стверджують вчені, древнє озеро утворилося ще в Льодовиковий період. Тут ростуть близько десяти видів рослин та мешкають сім видів тварин, які занесені до Червоної книги.

Переїзд в село Михайлівка.

Ви відвідаєте Садибу графів Капністів , яку заснував граф Іваненко, а отримав в спадок граф Капніст, який був почесною людиною в місті Лебедин. З 1867 по 1888 роки він обіймав посаду Лебединського повітового голови.

Переїзд в Природний заповідник «Михайлівська ціліна»

У північній частині України знаходиться Дивовижне та прекрасне місце, природний заповідник, ім’я якому «Михайлівська ціліна». Розташований цей унікальний природний об’єкт в Лебединському районі, що на Сумщіні. Заповідник створений в 2009 році. «Михайлівська ціліна» займає величезну площу – 883 га. У 2010 році цей заповідник став одним із семи чудес Сумської області. Природний заповідник є красивим та унікальнім місцем. У південних та північних степах Міхайлівської ціліні зареєстровано величезна кількість рослин – 493 видів. Крім цього тут виявлено 13 видів рослин, які знаходяться на межі вимирання. Фауна заповідника також досить різноманітна. 13 відів трав и грібів, які внесені до списків «Червоної книги України».

Переїзд в Суми.

Связаться с менеджером