Перлини Полтавщини – Опішня та Миргород

Виїзд із Сум о 7:00                    

Опішня

Опішня  – столиця українського гончарства. Місцеві керамічні вироби вважаються шедеврами народного мистецтва і експонуються на багатьох Всесвітніх виставках. Без відвідування цієї пам’ятки Важко Собі уявіті повноцінну екскурсію по Полтавській області. Осягнути культуру і дух

Полтавщини без Знайомство з гончарним мистецтвом просто Неможливо!

Майстер-клас  з виготовлення гончарних виробів.

В ході екскурсії ми відвідаємо:

Національний музей-заповідник українського гончарства.

Заснований в 1986 р, його метою є Збереження та популярізація гончарної спадщини  України .

В Експозиції під відкрітім небом представлені ексклюзивні авторські роботи опішнянськіх і українських Гончарів.

Огляд мальовнічій території в ході екскурсії та самостійно.

Ринок гончарних виробів.  Тут ви зможете прідбаті сувеніри та товари народних проміслів.

 

 Нас чекає Полтавська кухня !!!

Обід.

Переїзд в Миргород
Оглядовий екскурсія по місту. В ході екскурсії ми побачимо Центральна вулиця Миргорода, що носить ім’я знаменитого письменника Миколи Васильовича Гоголя. Вона зустрічає і проводжає всіх гостей Миргорода. Тріметровій  пам’ятник письменнику  Було встановлен в 2009 р, до 200-річного ювілею.

А ось і знаменита  Миргородська калюжа! . А вокруг неї зібраліся герої творів Гоголя.Однім з персонажів повісті «Про ті, як посварівся Іван Іванович з Іваном Никифоровичем» є свиня. Тварина з насолодою розкінулося під тином, гріючісь на сонечку. Жителі Миргорода відразу ж дали скульптурі Назву «Свиня в раю». КОЖЕН, хто хоча б раз Поглянь на пам’ятник, що не зможу з ЦІМ НЕ Погодитись. Прімружені очі тварини і широка посмішка НЕ залішає сумнівів: свиня среди скульптур Солохи, Івана Івановича та Івана Никифоровича відчуває себе Досить комфортно.

Свято-Успенський храм . Згідно згадок про цею храм, Навесні 1648 року за наказом прославленого полковника Матвія Гладкого міргородці почали будуваті православної церкви на честь визволення з ярма польсько-литовських феодалів.

Музей кераміки , колишнє стару будівлю Миргородська керамічного технікуму (Відвідуємо по можливості)

Окрасою міста є вхідна арка в відомій курорт «Миргород» ВІН БУВ Заснований в 1917 році зусилля і стараннями лікаря І.А. Зубковська. Сам курорт розташувався в зоні прекрасного Курортного парку.

Приїзд до Сум про 23:00 (орієнтовно)

Связаться с менеджером