Одноденна автобусна екскурсія

Маршрут:    Суми — Черкаси – Чигирин — Холодний Яр —  Суботів  – Суми

Виїзд із Сум вранці


Переїзд в Черкаську область

В ПРОГРАМІ:

  • Оглядова екскурсія по місту Черкаси

Черкаси – місто відоме з XIII століття і за час свого існування відіграло певну роль в історії всієї України. Черкаси були осередком формування Козаччини, мешканці міста брали безпосередню участь в Хмельниччині та Коліївщині. Зростання міста, після отримання статусу обласного центру у 1954 році, призвело до перетворення його у великий промисловий центр та головний культурний осередок цілого регіону.

Екскурсія в буддійський храм “Білий лотос”

Храм Білого Лотоса – найбільший буддійський храм в Європі. Єдиний в Україні буддістський храм, який включає також школу бойових мистецтв. Тут усі охочі можуть вивчати тайський бокс, основи самооборони, кунг-фу техніки лаоської школи Ша-Фут-Фань, йогу, східні танці, практику правильного дихання, основи зцілення і опановувати таємниці чайної церемонії.

  • Чигирин — столиця першої української козацької держави і резиденція гетьмана України — Богдана Хмельницького.

Екскурсія на Замкову гору – пам’ятка садово-паркового мистецтва. На горі розташовані відомі пам’ятки історії, архітектури, монументального мистецтва: монумент Богдану Хмельницькому,  кам’яний хрест на честь героїв битв з польсько-шляхетськими та турецькими загарбниками, бастіон П.Дорошенка – частина Чигиринської фортеці та ін.

Екскурсія в Музей Б.Хмельницького – розміщений у відновленій пам’ятці архітектури поч. 19 ст. – Повітовій управі.

  • Урочище Холодний Яр – комплексна пам’ятка природи і культури загальнодержавного значення. Саме він надавав захист повсталим селянам в роки Коліївщини, був партизанською базою під час Великої Вітчизняної війни.

Серед лісів Холодного Яру розташований Свято-Троїцький Мотронинський монастир, заснований княгинею Мотроною, який ми відвідаємо.  В хуторі Буда вас здивує своєю величчю дуб Максима Залізняка, що є державною ботанічною пам’яткою природи місцевого значення.

  • Суботів  – перша письмова згадка про Суботів належить до початку XVII століття: він, як хутір, був власністю дрібного шляхтича, козацького сотника Михайла Хмельницького. За його часів тут був дерев’яний двір. Після загибелі Михайла Хмельницького в 1620 його син Богдан по 1648 сприяв будівництву в Суботові палацу-фортеці, яка стала однією з його резиденцій (1664), яку згодом зруйнували польські вояки. Ми відвідаємо:

Іллінська церква – споруджена у 1653р, у стилі українського барокко на замовлення Б.Хмельницького. У 1657р. стала усипальницею гетьмана.

Три криниці – пам’ятка природи – побудована за наказом Б. Хмельницького на честь полеглих у битвах запорожців.

Етнографічний музей „Українська хата кін.19 – поч. 20 ст”

Переїзд до м. Суми.


Вартість туру —  890 грн.+вх.квитки

У вартість включено:

  • проїзд автобусом
  • супровід гіда
  • страховка

В вартість не включено:

  • вхідні квитки
  • харчування

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером