Триденний тур

Маршрут: Суми – Мукачево  – замок Паланок – Середнє – водопад Шипіт – озеро Синевір –  замок Сент-Міклош – замок Шенборн – термальні джерела – Мукачево – Суми

Виїзд із Сум напередодні ввечері


Мрієте відпочити від звичної реальності, насолодитися природою , скупатись в термальних басейнах, окунутись в часи сивої давнини відвідавши замки та фортеці середньовіччя, скуштувати різнонаціональні страви Закарпаття  – вам сюди!
– Хочете присвятити час коханій людині? Тут – ідеальне місце!
– Хочете відпочити сім єю? Закарпаття – відмінний вибір!
– Збираєтеся «відірватися» з друзями? Краща ідея – Закарпаття.
Загалом, в будь-якій незрозумілій ситуації – збирайте свої речі і їдьте на Закарпаття!
* Екскурсії проводяться по бажанню туристів — українською, російською з доповненням закарпатських слів, з закарпатськими “фіглями”-жартами.

 


День перший
– Переїзд до міста Мукачеве.
– Екскурсія по місту Мукачево – На узбережжях річки Латориця виросло красиве і охайне містечко, під назвою Мукачево. Воно розташувалося на рівнинній місцевості, і тільки гора, на якій знаходиться грандіозна фортеця, височіє над тихими вулицями. З будь-якої точки Мукачево видно овіяний легендами замок «Паланок». Його могутній вид наганяє трепет ще за кілька кілометрів до міста. Також туристи побувають в історичному центрі міста Мукачево,  дізнаються про декілька знатних династій аристократів, котрі володіли цими землями.
 – Поселення в один з готелів міста Мукачева.
– Обід
(за додаткову плату).
– Дегустація домашніх вин з куштуванням одного з закарпатських блюд. Не таємниця, що на Закарпатті завдячуючи нашому клімату зростає близько 100 сортів винограду, тому не дивно , що закарпатці є одними з найкращих виноробів і можуть конкурувати і з європейськими виноробами. А ще всім відмова багато національність нашого народу, адже граничимо ми з чотирма державами: Польщею, Румунією, Словаччиною та Угорщиною, це не могло не вплинути на звичаї, побут , кулінарні вподобання та різноманітність нашої кухні. Отож,  у вас буде можливість скуштувати одне з наших блюд та ще й  запити запашним вином і все це під «фіглі» (жарти) та розповіді Вусатого Василя. В підвалі-музеї де робиться домашнє вино.
 – Трансфер до готелю. Ночівля.


День другий
 – Сніданок
– Виїзд на «Екскурсія на Боржавські полонини», гору Гемба. Підйом на двомісному крісельному підйомнику. Водоспад Шипот, Синевірське озеро.

Дорога проходить серед гір, лісистих схилів по території Мукачівського, Свалявського, Воловецького та Міжгірського районів.

Водоспад Шипіт — одне із природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м.) мальовничою ущелиною стікає невеликий потічок Плошанки. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння, утворюючи загадковий шепіт. Неподалік від водоспада Шипота підйом на крісельній канатній дорозі на альпійські луги Боржавських полонин, на гору Гемба. Звідки відкривається дивовижний панорамний вид на гори Карпати. Висота гори (1495м.), час підйому 20 хвилин.

При під’їзді до Синевірського озера ми замовляємо обід (за додаткову плату) в гуцульській колибі, де можна скуштувати верховинські страви. Озеро Синевір, без перебільшення — легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше озеро України, Яке в народі називають — Морське Око. Озеро розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина 24 метри. Синевір знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку. Вода Синевіру чиста і прозора настільки, що в ній добре себе почуває форель — риба, яка може жити лише в чистій воді.

– Трансфер до готелю. Ночівля.


День третій
– Сніданок
– Екскурсія по замках Мукачівського району, “Сент-Міклош” в селі Чинадієво, сан. “Карпати”– мисливський замок графа Шенборна.

Старовинна фортеця ”Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у стінах замку проводять не тільки екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії. Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, селище Чинадієво розташоване на берегах ріки Латориці. “Сент-Міклош” можна перекласти як “Святий Миколай” – замок позичив свою назву від селища, яке в Чинадієво перетворилось тільки після 1944 року. Як будь-яка порядна середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці. Господарі замку можуть показати декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи. Оскільки ця масивна фортеця була споруджена, як феодальне укріплення, вона зведена над глибокими підвалами. Дах оперізують бійниці — необхідний елемент захисної системи. Отже сьогодні замком опікуються краєзнавці і художники, але кому він належав протягом попередніх століть, можна дізнатися на цікавій екскурсії.

Після замку “Сент-Міклош” ми відвідаємо одну з перлин Закарпаття, а саме замок графа Шенборна. Цей унікальний за архітектурою мисливський відпочинковий замок було споруджено в 1890 року. Біля замку за наказом графа Шенборна розбито красивий парк-дендрарій, з великою кількістю красивих дерев, кущів та рослин, а в ньому викопано ставок, який своєю формою відтворює карту Австро-Угорської імперії. На території парку бере початок джерело, вода якого має омолоджувальні властивості. В післявоєнний час в парку побудовано декілька нових корпусів та створено санаторій “Карпати”для лікування серцево-судинних захворювань, який діє донині.

 – Купання в одному з басейнів  оздоровчих комплексів з термально мінеральною водою.На Закарпатті є унікальна місцевість, під землею котрої на глибині 800 – 1000 м.  знаходиться термально мінеральне море. В водах котрого ви будете мати можливість скупатись, не тільки заради задоволення, а ще й для оздоровлення, адже ці води мають лікувальні властивості такі як: лікування серцево-судиної, опорно-рухової , центральної та перефіричної нервової системи.

Відвідування фестивалю “ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ”
ХІІІ Свято молодого вина “Закарпатське Божоле” 2021 року відбудеться до Дня Виноградаря і Винороба України!
Програма свята узгоджується.

Переїзд в Суми.


Вартість туру 3190 +вх.квитки

В вартість включено:

  • проживання — 2 ночі
  • 2 сніданки
  • екскурсійне обслуговування
  • страховка
  • проїзд

В вартість не включено:

  • дегустація вин
  • вхідні квитки
  • купання в термальних джерелах
  • додаткове харчування

Туроператор оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего колличества услуг, а также очередность экскурсий.

Связаться с менеджером