Одноденний автобусний тур

Виїзд із Сум вранці

Переїзд в с.Богданівка Київської області.

Відвідування Музею-садиби Катерини Білокур.

У селі Богданівка Київської області розташовано рідну домівку Катерини Білокур – відомої української художниці, чию творчість високо оцінив навіть суворий до сучасного мистецтва Пабло Пікассо. Сьогодні тут працює Музей-садиба цієї талановитої жінки. Інтер’єр Музею-садиби Катерини Білокур в Богданівці відтворений в тому вигляді, який був при її житті. Тут довгі лавки вздовж стін, на яких стоять натягнуті на підрамники заґрунтовані полотна, піч, прикрашена вишитими рушниками, скриня, веретено, швейна машинка, особиста бібліотека художниці. У майстерні стоїть мольберт, на якому – розпочата, але не завершена картина, саморобні пензлі, тюбики фарб, на стінах – картини і малюнки, виконані олійними фарбами та олівцем. Всього в музейній експозиції налічується близько 500 експонатів.

Біля музею розташований пам’ятник Катерині Білокур в повний зріст.

Переїзд в Яготин Київської області.

Екскурсія по місту з оглядом визначних пам’яток. В Яготині є п’ять музеїв. Окрасою міста є парк. Його посадили ще за часів, коли тут жив син гетьмана Кирила Розумовського Олексій Кирилович. Тоді ж побудували і палац. На превеликий жаль вціліла лише невелика його частина, де зараз знаходиться Яготинська картинна галерея, в експозиції якої представлені картини відомих художників, в тому числі і народного художника України Катерини Білокур. Після смерті Олексія Розумовського маєток успадкувала його дочка Варвара Рєпніна-Волконська. Серед відомих гостей сім’ї Волконських був і Тарас Шевченко. Про це нагадує гостьовий флігель. Тут розмістився музей «Флігель Т.Г.Шевченка». У місцевому парку можна побачити багато пам’ятників: Миколі Гоголю, Святославу Ріхтеру, невідомому солдату, комбату, декабристам і інші.

Наша Україна багата на історичні та культурні пам’ятки. І щоб познайомитися з ними, не завжди потрібно їхати далеко!

Екскурсія на “Яготинський маслозавод”

«Яготинський маслозавод» є одним з найбільших національних виробників молочної продукції. На сьогодні Яготинський маслозавод випускає 36 видів молочної продукції під ТМ «Яготинське»: масло, молоко, сметану, кефір, ряжанку, термостатну молочну продукцію, м’які та кисломолочні сири, йогурти, ноу-хау підприємства – питна закваска з наповнювачами та без них, а також новинки: функціональний кисломолочний продукт Геролакт, Какао на молоці, Велике молоко та кефір.

Переїзд в Суми.


Вартість – 540 грн + вх.квитки

У вартість включено: проїзд; екскурсійне обслуговування; страховка.

У вартість не включено: вхідні квитки; харчування.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером