Одноденний автобусний тур !

Маршрут: Суми -Недригайлів – Кулішівка – Хоружівка – Пустовійтовка – Скіфські кургани – Суми

Виїзд із Сум о 8.00


Приїзд до Недригайлова. Оглядова екскурсія.

Переїзд в с.Кулішівка Недригайлівського району Сумської області.

  • Огляд Пам’ятника мамонту.

Пам’ятник мамонтові був споруджений в 1841 році на околиці села. Пам’ятник встановлено на честь добре збереженого скелета мамонта, вперше виявленого в 1839 році українським вченим-натуралістом Іваном Йосиповичем Калиниченко. Являє собою чавунний пам’ятник заввишки в три метри. Довгий час був єдиним у світі пам’ятником мамонтові. У 2007 році був визнаний одним із «Семи чудес Сумщини».

Переїзд у село Пустовійтівка Роменського району.

  • Пустовійтівка батьківщина останнього кошового отамана П. Калнишевського(1691-1803рр.). Уперше кошовим отаманом Запорізької Січі П.Калнишевський став 1762 року, він фінансував будівництво п’яти церков на Роменщині, помер у віці 112 років.

Вашій увазі буде запропоновано:

  • огляд пам’ятника П. Калнишевському;
  • відвідування музею П. Калнишевського;
  • знайомство з Троїцькою церквою, збудованою на кошти П. Калнишевського в 1773 році (відреставрована в 2006 році);

В с.Пустовійтівка Роменського району щорічно проводиться РЕГІОНАЛЬНЕ СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ “КАЛНИШЕВА РАДА” з метою залучення мистецьких колективів області до популяризації традицій українського козацтва.

Екскурсія на Посульські кургани — група скіфських курганних некрополів . Під час розкопок біля с. Пустовійтівка було виявлено кілька груп скіфських курганів, серед яких Безіменний курган висотою 19 м. та Старша Могила.

Переїзд в Недригайлів. Обід у кафе (оплачується додатково).

Переізд в с. Хоружівка Недригайлівського району Сумської області.

Перша письмова згадка про село Хоружівка датується 1708 роком. Назва походить від слова «хорунжий» – козацького військового звання.

Кожен, хто приїжджає в село Хоружівка, має відвідати:

  • Церкву Андрія Первозванного, зведену братами Віктором та Петром Ющенками. В архитектурі церкви поєднуються і українське бароко, і класичний стиль.
  • Меморіал голодомору.
  • Крім того тут розташована музей-садиба Олекси Ющенка – поет і прозаїк, заслужений діяч мистецтв України, автор трьох томів прози «Безсмертники», до яких увійшли його спогади, етюди, нариси про діячів мистецтва і літератури.

Переїзд у місто Суми.


Ціна туру –  290 грн + вхідні квитки

В вартість включено:

-транспортне обслуговування,

-послуги гіда-екскурсовода,

-страховка.

В вартість не включено:

-вхідні квитки.

 


Туроператор оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего колличества услуг, а также очередность экскурсий.

 

Связаться с менеджером