ДВА ФЕСТИВАЛІ ПОЛТАВЩИНИ В ОДНОМУ ТУРІ!

Віїзд із Сум


В програмі:

  • Переїзд в с.Опішня Полтавської області.
  • Екскурсія в національний музей гончарства,
  • відвідування ринку гончарних виробів,
  • придбання сувенірів.
  • Відвідування фестивалю в Опішні.

➡️ЕТНОФЕСТИВАЛЬ «БОРЩИК У ГЛИНЯНОМУ ГОРЩИКУ»


В Опішні  відбудеться Міжнародний гастрономічний етнофестиваль-квест «Борщик у глиняному горщику 2021″ На етнофестивалі готуватимуть різні види борщу – 60 різновидів Борщиків у глиняних горщиках, та ще багато традиційних українських страв! У вас буде можливість скуштувати різноманїття смаків української автентичної кухні!
Місцем проведення обрали ЕтноЕкоАгроСадиба-музей салон-студія «Лялина Світлиця»

Програма заходу:
8ºº – 10 ºº – презентація-ДЕГУСТАЦІЯ 10 борщиків на снідання:
куштуємо, голосуємо, обираємо найсмачніший:
1. з курочкою,
2. з квасолечкою,
3. з вушками,
4. з грушками,
5. з яєчками, молодий і 5 авторських)
10ºº – 12ºº – презентація-ДЕГУСТАЦІЯ особливих 10 борщиків на друге снідання: куштуємо, голосуємо, обираємо найсмачніший):
11. з медком; 12. київський; 13. з потрухом, 14. борщ переЗолений, 15. розхідний борщ; 16. з раками; 17. з карасиками; 18. мамин борщ, 19. зі смаженими огірочками, 20. фірмовий «Лялин борщик»
12ºº – 14ºº – презентація-ДЕГУСТАЦІЯ 20 борщиків на підобід від садиб сільського зеленого туризму:
21. садиба №1, 22. садиба №2; 23. садиба №3; 24. садиба №4, 25. садиба №5, 26. садиба №6, 27. садиба №7; 28. садиба №8; 29. садиба №9; 30. садиба №10
+ 10 авторських борщиків
14ºº – 16ºº – презентація-ДЕГУСТАЦІЯ 10 борщиків на обід:
41. квасок; 42. борщик із приварком; 43. борщик із сіллю, долею та добрим здоров’ям; 44. жонатий борщ, 45. борщ-голюх; 46. борщик ріденький так солоденький; 47. борщик накипчастий;
+ 2 авторські борщі
16ºº – 18ºº – презентація-ДЕГУСТАЦІЯ 10 борщв обрядових на підвечірок:
51. Великодній, 52. Різдвяний, 53. Троїцький; 54. на сватання; 55. весільний, 56. «понеділковий»; 57. борщ на хрестини, 58. недільний скоромний; 59. недільний пісний; 59. святковий; 60. – авторський.

  • Переїзд в історико-культурний заповідник “Більськ” Полтавської області,
  • відвідування фестивалю.

➡️ЕТНОФЕСТИВАЛЬ ГЕЛОН-ФЕСТ


Друзі, гайда на Гелон-фест 2021 ловити неймовірні враження!

На мальовничих околицях Більського городища вируватиме яскравий, колоритний етнофестиваль «Гелон-фест 2021»! На гостей свята чекає вражаюча розважальна програма, майстер-класи та презентація робіт професійних гончарів та майстрів народної творчості. І звісно ж чекатиме тісне спілкування з хранителями традицій – народними майстрами та умільцями, розмаїття усіляких смаколиків та рукотворів з різних куточків України.

Скіфські реконструктори спільно з кінним театром подарують унікальну можливість поринути в атмосферу сивої давнини і відчути себе дітьми Великого Степу.

Гелон-фест 2021 – свято з українською душею, що наповнює справжніми емоціями і бринить різнобарв’ям живої музики – класичної, української, фольклорної, енергійної та змістовної! Харизматичні барабани і феєричне фаєр-шоу занурять в магічну атмосферу гарячих літніх ночей.

Для гостей можливе проживання в археологічному таборі на території славетного міста Гелон. А на любителів історії чекає справжня родзинка фестивалю – театралізована екскурсія Більським городищем з оглядом археологічних розкопок. Зустріньмо разом Сонце Величної Скіфії!

на ГЕЛОН-ФЕСТ завітають неймовірні, харизматичні, енергійні та запальні хлопці Шпилясті кобзарі!!!

Гелон-фест  – свято, що вражає!

  • Переїзд в Суми

Вартість туру 590 грн + вх.квитки

У вартість включено: проїзд транспортом по екскурсійному маршруту, страховка, супровід гіда-екскурсовода.

У вартість не включено: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

 

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером