Новорічний триденний автобусний тур  на Тернопільщину!

Маршрут : Суми – Київ – Тернопіль – Вишневець – Збараж – Почаїв – Кременець – Київ – Суми

+ НОВОРІЧНИЙ БЕНКЕТ!

29.12 виїзд із Сум в 00:30

29.12 виїзд із Києва в 7:00


30.12 (1 день)

 • Приїзд в Тернопіль вранці.
 • Сніданок.
 • Оглядова екскурсія по Тернополю та по Тернопільському замку і його підземеллях.

Тернопіль – одне з найбільших міст історичних земель Галичини і Поділля. Четверте за величиною місто Західної Украіни.

Тернопільський замок був заснований в 1540 році одним з великих коронних гетьманом Яковом Тарновським на місці, яке раніше було давньоруським поселенням Сопільче. Цей фортифікаційний вузол був планувалося і побудований для захисту кордонів Речі Посполітойот нападу татар.

 • Автобусна екскурсія в Вишневецький та Збаразький замки Тернопільської області.

Вишневецький замок називають Волинським Версалем. Розкішний палац в стилі класицизму з елементами французького ренесансу, тут у Вас буде унікальна можливість ознайомитися з родовим гніздом князів Вишневецьких.

Збаразький замковий комплекс, чиї стіни бачили національно-визвольну війну Богдана Хмельницького, розташований недалеко від центру міста, в парковому масиві. Це місце зветься Замкова гора. Будівництво Збаразького замку проводилось в період з 1626 по 1631 рік князями братами Збаразькими. Будова єднала в собі функції палацу та укріпленої фортеці.

 • Переїзд в Кременець.
 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

31.12 (2 день)

 • Переїзд в Почаїв.
 • Екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Почаївська Лавра – головна православна святиня України. Золоті куполи на горі блищать в променях сонця ще на під’їзді до Почаєва, а дзвін розноситься на 4 км по околицях!

Ознайомлення зі святинями Почаївської Лаври: Успенський собор, Троїцький собор, Скельна церква св. Іова Почаївського, Чудодійна ікона Почаївської Божої Матері, св. Мощі Іова Почаївського та преподобного Амфілофія, чудодійна «стопа» Пресвятої Богородиці. З давнини і до сьогоднішнього дня Почаївський монастир є однією з найбільш шанованих святинь, яку щорічно відвідують тисячі парафіян. Почаївська лавра – найбільша православна святиня Волині й друга, після Києво-Печерської лаври в Україні.

 • Обід в Трапезній Лаври.
 • Відвідування Свято-Духівського Скиту.

Саме тут, за повір’ями, було явлення Богоматері, саме з цього місця починається історія Почаєва. У Свято-Духівському Скиті зберігаються частки мощей більш ста двадцяти угодників Божих. Також привертає це святе місце і рідкісним 100-метровим монастирським колодязем з цілющою водою. Всі бажаючі зможуть набрати водички додому. Скит відроджений на тому місці, де в XIII ст. оселився прийдешній з Афону монах Мефодій, якого вважають засновником Почаївської лаври. До комплексу входять три храми: Святого Духа, преп. Серафима Саровського і Всіх Святих. Тут знаходиться чудотворна ікона, мощі преп. Мефодія і інші святині.

 • Відвідування джерела Св. Анни.

Особливість джерела святої Анни в тому, що в будь-який час року температура води в ньому залишається на позначці 5 – 8 ° С. Вода в купальні дарує силу і здоров’я, також вважається, що особливо допомагає вода з джерела Святої Анни тим, хто хоче обзавестися потомством. Це прекрасне місце, як для зцілення тіла, так і для здобуття душевного спокою. Для бажаючих купатися – додатковий час.

 • Повернення в Кремінець.
 • Вільний час.

НОВОРІЧНИЙ БЕНКЕТ В РЕСТОРАНІ ГОТЕЛЮ! (за дод.плату)

З НОВИМ 2021 РОКОМ!


1.01 (3 день)

 • Пізній сніданок.
 • Екскурсія по стародавньому Кременцю. Кременець – невелике старовинне місто, яке затишно розташувалося на мальовничих схилах балки, оточеної Кременецькими горами. В ході екскурсіїї ми відвідаємо: руїни Кременецького замка, монастир з корпусами келій та Миколаївський собор, житловий будинок “Близьнюки”, ліцей (колишня Волинська гімназія), Богоявленський монастир, меморіальний будинок-музей великого польського поета Ю.Словацького, уродженця Кременця.
 • Екскурсія на Замкову гору Бона, названу на честь польської королеви Бони Сфорца, яка протягом двох десятиліть володіла Кременцем. Гору завершують мальовничі руїни старовинного замку XIV-XV ст.
 • Переїзд в Суми.

Вартість туру –  2800 грн + вх.квитки+ НОВОРІЧНИЙ БЕНКЕТ

У вартість включено: проїзд, ночівля (2 ночі), 2 сніданки, обід в Трапезній Лаври, страховка, послуги гіда-екскурсовода.

У вартість не включено: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, додаткове харчування, новорічний бенкет.


Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером