«Сорочин Яр» – новий, оснащений сучасною технікою, гірськолижний комплекс, побудований з урахуванням передових європейських технологій і досвіду.

  • Виїзд із Сум вранці
  • Переїзд в Сорочин Яр Полтавської області

На Вас чекають не тільки схили для лижників, але і тюбінг-парк, а також сноуборд парк. Новітнє обладнання дозволяє створити сніговий покров навіть тоді, коли ніде поруч снігу ще немає.

Інструктори, які працюють в «Сорочином Яру», – професійні гірськолижники, спортсмени. Ви – новачок і не знаєте, як зробити перші кроки?  Інструктори навчать вас безпечному володінню лижами і сноубордом, а головне закохають в зимовий вид спорту! 

У «Сорочин Яр» можна приїхати лише в зручному спортивному одязі. Все обладнання ви знайдете на місці. Є значний прокатний парк. Він оновлюється щороку, і ви гарантовано отримаєте тільки кращу екіпіровку від провідних європейських фірм.

Незабутній зимовий відпочинок доповнить затишна атмосфера кафе, Гриль зони та Піцерії,  розташованих в серці гірськолижного комплексу. За келихом гарячого глінтвейну ви можете милуватися прекрасним видом на засніжені схили!

Переїзд в Суми.


Вартість туру –  420 грн + вх.квитки

У вартість включено: проїзд, страховка, послуги гіда-екскурсовода.

У вартість не включено: вхідні квитки, харчування, послуги прокатного парку.


Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером