Одноденний автобусний тур  6.07.19

Виїзд із Сум об 11.00


В програмі:

Переїзд в с.Кулішівка (Недригайлівський район Сумської обл.)

  • Огляд пам’ятника мамонту. Пам’ятник встановлено на честь добре збереженого скелета мамонта, вперше виявленого в 1839 році українським вченим-натуралістом І.Й.Калиниченко. Довгий час був єдиним у світі пам’ятником мамонтові. У 2007 році був визнаний одним із «Семи чудес Сумщини».

Переізд в с. Хоружівка.

  • Назва селища походить від слова «хорунжий» — козацького військового звання. Оглядова екскурсія, в ході якої ми відвідаємо: Церкву Андрія Первозванного, зведену братами Віктором та Петром Ющенками. Меморіал голодомору. Музей-садибу Олекси Ющенка, поета і прозаїка, заслуженого діяча мистецтв України, автора трьох томів прози «Безсмертники», до яких увійшли його спогади, етюди, нариси про діячів мистецтва і літератури.

Переїзд у село Пустовійтівка (Роменський район)

  • Пустовійтівка – батьківщина останнього кошового отамана П. Калнишевського. Він фінансував будівництво п’яти церков на Роменщині, помер у віці 112 років! Вашій увазі буде запропоновано: огляд пам’ятника П.Калнишевському, відвідування музею П. Калнишевського, знайомство з Троїцькою церквою, побудованою на кошти Калнишевського.

Екскурсія на Посульські кургани.

  • Посульські Кургани – група скіфських курганних некрополів. Під час розкопок біля с.Пустовійтівка було виявлено кілька груп скіфських курганів, серед яких Безіменний курган висотою 19 м. та Старша Могила.

СВЯТО ІВАНА КУПАЛА В НЕДРИГАЙЛОВІ

Урочисте відкриття свята, концертна програма.

В програмі купальського свята заплановано:

17.00 – урочисте відкриття свята Івана Купала.

17.00 – 18.00 –  марш-парад та виступи учасників регіонального фестивалю хорових колективів «Пісенне Посулля» за участю аматорських колективів Полтавської та Сумської областей, виступ народного ансамблю народного танцю «Молодість» Сумського училища мистецтв і культури ім. Бортнянського.

18.00 – 19.00 – театралізоване обрядове дійство «Купальська ніч».

19.00 – 19.30 – урочиста хода у вишиванках.

19.30 – 20.00 – театралізоване дійство «Ярмарковий балаган».

20.00 – 22.30 – виступи професійних артистів

22.30 – святковий феєрверк. Святкова дискотека.

Крім зазначених заходів, з 17.00 діятиме містечко народних майстрів, дитячі атракціони, святкова торгівля, виставка, присвячена 380-річчю  заснування  селища Недригайлів, майстер-клас з плетіння купальських вінків, фотозона та ін.

Знайдеш папороть — знайдеш щастя!


Вартість туру 340 грн + вх.квитки

У вартість включено: проїзд транспортом по екскурсійному маршруту, страховка.

У вартість не включено: вхідні квитки на екскурсійні об`єкти, харчування

Связаться с менеджером