Одноденний автобусний тур по Сумщині

  • Виїзд із Сум вранці

  • Переїзд в м.Путивль
  • Оглядова екскурсія по м.Путивль: пам”ятник Єфросінії Ярославні, пам”ятник с.Ковпаку, красиві краєвиди, які відкриваються, коли знаходишься біля цих пам”яток історії тощо…
  • Екскурсія в Спадщанський ліс

Спадщанський ліс – колиска партизанського руху на Сумщині,  історико-культурний заповідник. Розташований в лісовому масиві в 11 км від Путивля.

Меморіальний комплекс в лісі відкриває скульптурна “Алея героїв”, далі веде до монумента «Партизанська слава».

У “Музеї партизанської слави” ви побачите особисті речі партизанів. Біля музею встановлена ​​гармата, колишня на озброєнні у ковпаківців.

Також ми відвідаємо “Музей зброї та бойової техніки під відкритим небом” – виставка військової техніки, підбитий німецький танк, бойові літаки та вертольоти, контактний військовий поїзд, партизанські землянки. А в стороні від них штабна землянка самого Сидора Ковпака.

НАВЕСНІ В СПАДЩАНСЬКОМУ ЛІСІ РОЗКВІТАЮТЬ КОНВАЛІЇ – СПРАВЖНЄ ЧУДО ПРИРОДИ! Ми побачимо цю красу на власні очі та помилуємося чарівними квіточками!


  • Переїзд в м.Кролевець
  • Оглядова екскурсія по м.Кролевець
  • Екскурсія до яблуні-колонії

Яблуня-колонія – особливий, унікальний об’єкт природно-заповідного фонду України – ботанічна пам’ятка природи загальнодержавного значення, яблуня-кущ, що потрапила в число “Семи природних чудес України”.
Унікальна яблуня-кущ віком понад 220 р. являє собою колонію з 15-ти пов’язаних між собою родинних дерев площею 1 тис. кв. м. Колонія розвинулася з існуючого колись єдиного материнського стовбура. Її  головна особливість — в унікальному способі розмноження. Гілки яблуні з віком хиляться до землі і вкорінюються, в результаті чого проростають нові дерева (таким способом розмножуються агрус і смородина). Яблуня знаходиться на території колишньої садиби князів Мещерських. Під нею встановлена знайдена неподалік, могильна плита з написом: “Князь Петр Сергеев, сын Мещерский. Родился 1780 августа 24, умер 1848 февраля 18 от роду 68 лет”. За легендою, дерево «тужить» за померлим господарем. Інша легенда розповідає про те, що яблуню князь посадив на могилі своєї рано померлої дружини.

  • Екскурсія в музей Кролевецького ткацтва

Ткацтвом в Україні займаються з давніх часів. І що характерно, полотна виготовляли на старовинних ткацьких верстатах аж до середини 20 століття. Місце для музею вибрали не випадково. Під час розкопок в місті Кролевець на правому березі річки Реть було знайдено житло слов’янського періоду (близько 5-7 століття). Тут вчені знайшли ткацькі інструменти — прясла. Це говорить про те, що вже в цей час люди вміли ткати. Кролевець часто називають містом ткачів. Але музей ткацтва відкрив перед відвідувачами свої двері зовсім недавно — в 2011 році.

Музей Кролевецького ткацтва розташований в історичному маєтку Огієвських, де одного разу зупинявся Тарас Шевченко. Музей Кролевецького ткацтва нараховує понад 700 експонатів, а близько 400 з них — це різні рушники. Найстаріший з них виготовлено в 1839 році. Раніше всі експонати зберігалися в музейній кімнаті фабриці художнього ткацтва. Крім рушників, тут можна побачити старовинні фіранки, скатертини, тканини.


  • Переїзд в місто Суми

Вартість туру –  420 грн + вх.квитки

У вартість включено:

– проїзд автобусом;

– екскурсійне обслуговування;

– страховка.

У вартість не включено:

– вхідні квитки по програмі

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером