Триденний автобусний екскурсійний тур Львівщиною!

Маршрут: Суми – Олесько – Тустань – Трускавець – Дрогобич – Розгірче – Суми

Виїзд із Сум о 21.00 напередодні


1 день 

 • Сніданок
 • Переїзд в Олесько, Львівська область
 • Екскурсія в Музей-заповідник «Олеський замок»

Пам’ятка архітектури ХІІІ-ХУІІІ ст.  У 2-й пол ХУ ст. Олеський замок перестав бути оборонною спорудою і перетворився у резиденцію магнатських родів – Даниловичів, згодом Собеських, Жевуських. У 1629 р. в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеський.

Експозиція замку представляє вітчизняне мистецтво Х-ХІХ ст. Тут зібрано ікони, безцінні твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва (зокрема, меблі та гобелени). Особливу вартість має збірка скульптури ХУІ-ХУІІІ ст., українського портрету ХУІ-ХІХ ст. В комплекс, крім замку, входить колишній монастир капуцинів з костелом св. Йосифа (1739 р., архітектор – Мартин Добравський). В монастирі позташована експозиція ренесансної скульптури, є виставкові зали та студійні фондосховища, в яких зберігаються колекції дерев’ної скульптури 15-20 ст.

 • Переїзд в с. Урич Сколівського району Львівської області
 • Екскурсія в Державний історико-культурний заповідник „Тустань“

«…в лісистих проваллях… в величезних
камінних «бовдах» якісь дивні віки,
якась старина, дивна, запропавша культура
записала твердими і глибокими буквами свої сліди»

Іван Франко

Tустань – наскельне місто-фортеця.

Тустань – пам’ятка природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі!

Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Річ у тім, що будівничі, споруджуючи неприступну дерев’яну фортецю на скелях, довбали в камені пази для закріплення дерев’яних конструкцій. Дерева давно немає, а сліди в камені збереглися. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

 • Переїзд в м. Трускавець Львівської області.

Трускавецьмісто-курорт з європейськими рисами, знаменитий своїми мінеральними водами, які сприятливо впливають на організм людини. Місто розташоване в передгір’ях Українських Карпат, на висоті 400 м.

 • Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

2 день 

 • Сніданок
 • Переїзд в м.Дрогобич Львівської області. Оглядова екскурсія по місту.

Дрогобич – друге за величиною місто у Львівській області. Це красиве старовинне місто з історичними будівлями, пам’ятниками архітектури та класичною ринковою площею.

Церква Святого Юра – православна церква, пам’ятник історії і архітектури в Дрогобичі. У 2013 році внесена до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в складі об’єкта «Дерев’яні церкви Карпатського регіону на території Польщі і України».

Костел Святого Варфоломія – римсько-католицький храм в місті Дрогобичі. Зразок архітектури готики і бароко XIV – XVI ст., Історико-архітектурний пам’ятник національного значення.

 • Переїзд в село Розгірче Стрийського району Львівської області. Селище розташоване в долині річки Стрий. Відомо з 1460 року.
 • Екскурсія в Скельний монастир.

До нових  зустрічей, Львівщина!

 • Переїзд до Сум.

Вартість туру –  2200 грн +вх.квитки

У вартість туру включено:
проживання 1 нічь
2 сніданки
супровід гіда
проїзд по туристичному маршруту
страховка

У вартість туру не включено:
вхідні квитки на екскурсійні об`єкти за програмою

додаткове харчування


Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером