Чотириденний екскурсійно-відпочивальний тур

Маршрут: Суми – Білгород-Дністровський (Аккерманська фортеця) – Лебедівка ( пляж і море!) – Національний природний парк “Тузловські лимани”- Вилкове – Дунайський біосферний заповідник – Одеса – завод “Шустов” – Суми

Виїзд із Сум о 19:00 напередодні


1 день

 • Приїзд в Білгород-Дністровський.

БілгородДністровський місто на березі Дністровського лиману в Одеській області.

 • Сніданок.
 • Екскурсія в Аккерманську фортецю (за додаткову плату)

БілгородДністровська фортеця пам’ятник історії і містобудування XIIIXV століть. Місто століттями залишалося важливим оборонним і політичним центром в складі ряду держав. У XIV столітті на залишках античного міста Тіра була зведена фортеця, покликана зміцнити кордони Молдавського князівства. Згодом фортеця належала Османській Імперії, Російській Імперії. Фортеця є однією з найбільш збережених на території сучасної України. Своїми розмірами вона перевершує всі подібні фортифікаційні споруди країни. Загальна площа території фортеці становить 9 га. В 1963 році фортеця була внесена до списку пам’яток архітектури, які перебувають під охороною нашої держави. 

Особливість споруди в тому, що вона зведена на скелі. З північної сторони об стіни хлюпається Дністровський лиман, з інших трьох фортецю опоясує рів. Зв’язок з містом здійснювався по підйомному мосту через Кілійські ворота, які тепер служать головним входом. З висоти замок являє собою багатокутник з вежами по кутах.  Для того, щоб помилуватись морськими краєвидами, варто піднятись на стіни фортеці: звідти відкривається прекрасна панорама й можна зробити багато гарних світлин на згадку.

 • Переїзд в Лебедівку.

Лебедівка село в Одеської області. Розташоване на березі лиману Бурнас і Чорного моря, на узвишші в 10-15 метрів над рівнем моря. Лебедівка оточена дубовим і сосновим лісом, розташована в одній з найчистіших зон, де чисте море та піщаний пляж. На пляж часто припливають дельфіни! В 20-ти хвилинах пішки від Лебедівки знаходиться лиман з блакитною глиною, де можна оздоровитися.

Раніше тут стояв неслабкий німецький курорт Бад Бурнас, який відвідували навіть світові знеменитості. Німці, із своєю славнозвісною педантичністю, набудували тут віл та пансіонатів, посадили сади і парки. Курорт став настільки відомим, що на грязі сюди приїздили румунський король Михай та маршалок всіх часів і народів, творець нової Польщі, Пілсудський, навіть з родиною.

 • Поселення.
 • Відпочинок на морі.
 • Ночівля.

2 день

 • Сніданок.
 • Відпочинок на морі.
 • Екскурсія в Національний природний парк “Тузловські лимани”(за додаткову плату)

Тузли курортне селище в БілгородДністровському районі Одеської області. Розташоване на західному березі лиману Бурнас, який входить до складу Національного природного парку «Тузловські лимани».

Національний природний парк «Тузловські лимани» входить до складу природнозаповідного фонду України, охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною. Територія парку становить близько 28 тисяч гектар. 

Парк заснували у 2010 році для збереження цінних природних та історико-культурних комплексів, а також об’єктів Північного Причорномор’я. Нацпарк лежить у межиріччі Дунаю та Дністра і являє собою групу витягнутих уздовж морського узбережжя мілководних лиманів. Усі вони відділені від моря вузьким піщаним пересипом (косою), що має довжину близько 40 км. Територія характеризується незвичним геологічним ландшафтом і рослинністю.  Рослинність парку складають переважно трави. Фауна парку найкраще представлена птахами, адже тут проходить один з найбільших міграційних шляхів. Лимани є місцем зимування, гніздування й відпочинку для багатьох видів пернатих. У НПП “Тузловські лимани” зафіксовано 254 види птахів, що становить близько 60% усіх видів України. З них 54 види занесені до Червоної книги України або до інших охоронних списків.

 • Ночівля.

3 день

 • Сніданок.
 • Виїзд із Лебедівки в район Бессарабії.

Бессарабія – сонячний край, що знаходиться на території України та Молдови. Територія Бессарабії з давніх часів була заселена кочовими племенами скіфів, даків, антів, сарматів, уличів та тиверців. Бессарабія входила до складу і Київської Русі, і Галицько-Волинського князівства, Молдавського князівства, Румунії. Певний час ці території були у володінні Османської імперії, з часом козаки заснували на цих територіях Задунайську Січ.  До складу незалежної України берегова та північна частини Бессарабії увійшли  24 серпня 1991 року. Якщо говорити про етнічний склад цього регіону, то він досить різнобарвний – українці, болгари, росіяни, роми, гагаузи, кримські татари.

 • По можливості та наявності часу екскурсія в історичні місця Ізмаїл та Кілію.
 • Прибуття в Вилкове.
 • Оглядова екскурсія по Вилкове.

Місто Вилкове розташовано в українській частині дельти Дунаю. Це останній населений пункт на берегах Дунаю перед його впадінням в Чорне море. У місті розташований Усть-Дунайський морський торговельний порт. Це місто також відоме під назвою «Українська Венеція» завдяки численним каналам. проритим вздовж вулиць. Тому човен тут є звичнішим засобом пересування. Мешканці — росіяни-липовани, українці, а також румуни, молдовани, гагаузи та болгари.

 • Екскурсія в Біосферний заповідник по Дунаю на човні-пелікані ( за додаткову плату)

Дунайський біосферний заповідник знаходиться біля села Вилкове. Заповідник площею майже 50 тис. га вважається найбільшим болотистим заповідником у Європі. Частина заповідника увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Територія біосферного заповідника включає острови у верхніх і нижніх частинах Дунаю, зарості очерету на північ від Дунаю, водойми дельти і акваторію моря (2 км від берега). Тут є сотні видів рідкісних рослин, екзотичних тварин і риб, багато з яких у списку видів, що зникають. Птахи є головними мешканцями заповідника. Ви можете побачити тут фантастично красивих європейських білих пеліканів, білохвостих орланів і гусей. Унікальна природа заповідника створює для них справжній рай. Близько 100 видів риб мешкає у дельтових водах. У дельті Дунаю живе також понад 40 видів тварин і величезна кількість рептилій та комах. Багатий і різноманітний рослинний світ дунайської дельти. Тут налічується близько 1,5 тис. видів рослин.

Ми відвідаємо знаменитий “0 км” – місце, де Дунай впадає в Чорне море. Ця точка відліку початку річки Дунай знаходиться на острові на території заповідника.

 • Привал на базі.
 • Обід. Ми скуштуємо смачну рибну кухню – уху, рибні страви.
 • За бажанням можна скупатися в річці Дунай.
 • Повернення в Лебедівку.
 • Ночівля.

4 день

 • Сніданок.
 • Переїзд в Одесу.
 • Оглядова екскурсія по Одесі.

Одеса це портове місто на Чорному морі. Він відомий своїми пляжами і архітектурою XIX століття, наприклад будівлею Одеського театру опери і балету. Потьомкінські сходи, що отримала всесвітню популярність завдяки фільму Броненосець Потьомкін, веде до моря, де розташований Воронцовський маяк. Уздовж узбережжя тягнеться Приморський бульвар. Тут можна прогулятися і помилуватися прибережними особняками і пам’ятниками.

Історичний центр Одеси перебуває в попередньому списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. У центральній частині міста — ансамбль будівель кінця XVIII—XIX століть у стилях класицизму, ампіру, модерну тощо.  Також під містом знаходиться велика мережа підземних ходів і лабіринтів, які утворюють одну з найбільших у світі катакомб із довжиною тунелів приблизно 2,5 тисячі кілометрів.

 • Вільний час.
 • Екскурсія на завод “Шустов”.  
 • Дегустація коньячних виробів в “Музеї коньячної справи Шустова”(за додаткову плату)

На початку XX століття в Росії не було більш відомого на ринку продукту, ніж коньяк «від Шустова» Одеса однією з перших в Російській імперії отримує доступ до такого благородного напою як коньяк. З 1803-го через порт міста починаються поставки кращих коньяків виробництва іменитих будинків Франціі. Найбільшою перемогою Шустових стало присудження їх продукції у 1900 році Гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі. Саме тоді Шустови були удостоєні честі писати на своїй продукції слово cognac, а не бренді, як це було прийнято. Сьогодні цех спиртокуріння Одеського коньячного заводу – наймасштабніший в Європі.  Це справжній золотий запас коньячної галузі – найбільший в країні. У 2013 році Одеський коньячний завод почав експортні поставки коньячних спиртів власного викурювання до Франції. А в кінці року в старовинних підвалах ОКЗ відкрився Музей коньячного справи Н. Л. Шустова – перший і єдиний в Україні.

 • Відправлення в Суми ввечері.

Вартість туру   3800грн + вх.квитки та екскурсії.

У вартість включено: проїзд по маршруту,  супровід гіда-екскурсовода,  страховка, сніданки, проживання.

У вартість не включено: додаткові екскурсійні програми, додаткове харчування.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером