Маршрут: Суми — відпочинок на морі — Вилкове  — Одеса  –  Суми

Виїзд із Сум о 19.00 напередодні

Переїзд в Одеську область.

1 День

 • Сніданок.
 • Відпочинок на морському узбережжі.
 • Поселення. Відпочинок.

2 День

 • Сніданок.
 • Прибуття в Вилкове.
 • Оглядова екскурсія по Вилкове.

Місто Вилкове розташовано в українській частині дельти Дунаю. Це останній населений пункт на берегах Дунаю перед його впадінням в Чорне море. У місті розташований Усть-Дунайський морський торговельний порт. Це місто також відоме під назвою «Українська Венеція» завдяки численним каналам. проритим вздовж вулиць. Тому човен тут є звичнішим засобом пересування. Мешканці — росіяни-липовани, українці, а також румуни, молдовани, гагаузи та болгари.

 • Екскурсія в Біосферний заповідник по Дунаю на човні-пелікані ( за додаткову плату)

Дунайський біосферний заповідник знаходиться біля села Вилкове. Заповідник площею майже 50 тис. га вважається найбільшим болотистим заповідником у Європі. Частина заповідника увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Територія біосферного заповідника включає острови у верхніх і нижніх частинах Дунаю, зарості очерету на північ від Дунаю, водойми дельти і акваторію моря (2 км від берега). Тут є сотні видів рідкісних рослин, екзотичних тварин і риб, багато з яких у списку видів, що зникають. Птахи є головними мешканцями заповідника. Ви можете побачити тут фантастично красивих європейських білих пеліканів, білохвостих орланів і гусей. Унікальна природа заповідника створює для них справжній рай. Близько 100 видів риб мешкає у дельтових водах. У дельті Дунаю живе також понад 40 видів тварин і величезна кількість рептилій та комах. Багатий і різноманітний рослинний світ дунайської дельти. Тут налічується близько 1,5 тис. видів рослин.

Ми відвідаємо знаменитий “0 км” – місце, де Дунай впадає в Чорне море. Ця точка відліку початку річки Дунай знаходиться на острові на території заповідника.

 • Поселення. Відпочинок.

3 День

 • Сніданок.
 • Екскурсійна програма по Одесі.

Протягом екскурсії Ви відвідаєте історичні місця; побуваєте в красивому міському парку ім. Т. Шевченка, де розташована старовинна кріпосна стіна, побачите і зможете прогулятися затишними вулицями: Пушкінській, Рішельєвській, Ланжеронівській і, звичайно, Дерибасівській. Познайомитеся з шедевром архітектури і зодчества – Театром опери та балету. Прогуляєтеся по чудовому Приморському бульвару, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам’ятник герцогу де Рішельє і знамениті Потьомкінські сходи, з яких відкривається чудова панорама з видом на морський вокзал, порт і море.

Ви почуєте безліч цікавих історій, пов’язаних з іменами видатних історичних особистостей: О. Пушкін, легендарний Леонід Утьосов, Сергій Уточкін, Катерина II, пам’ятник «хабар або апельсину». Прогуляєтеся бульваром Жванецького,  посидите на знаменитому 12-му стільці, побачите пам’ятник Осі і Кісі, а може, і освоїте неповторну одеську мову.

 • Переїзд в Суми.

Вартість туру –   2800 грн +вх.квитки

У вартість включено:                                    

– проїзд;

– проживання 2 ночі,

– 3 сніданки,

– супровід гіда-екскурсовода,

– страховка.


Туроператор оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего колличества услуг, а также очередность экскурсий.

Связаться с менеджером