Одноденний автобусний тур на Чернігівщину!

Виїзд із Сум вранці


  • Переїзд до міста Козелець Чернігівської області.

Оглядова екскурсія по місту.

Київська полкова канцелярія – пам’ятник цивільної архітектури XVIII століття,  одна з двох збережених адміністративних будівель канцелярій козацьких полків.

Покорщина ( Садиба Дараган) 

Садиба “Покорщина” сім’ї Дараганів, за легендою, названа так на згадку про ті часи, коли імператриця Єлизавета Петрівна “скорилася” пастуху Олексію Розуму (за іншою версією, імператриця схилила голову (скорилася) своєї майбутньої свекрусі – Наталії Розумихи). Розумиха купила садибу спеціально до приїзду імператриці. Ймовірно, тут відбулося таємне вінчання Єлизавети та Олексія. Далі садиба належала сестрі братів Розумовських Вірі, яка вийшла заміж за полковника Дарагана. Останніми власниками були Галагани. Садиба складається з невеликого одноповерхового будинку з колонами і двоповерхової кам’яниці, що служила для зберігання зброї і скарбниці. Навколо був розбитий парк. Будинки в дуже поганому стані, планується реставрація.

ЦІКАВИЙ ФАКТ:

Цей будиночок на Покорщині можна побачити в кінофільмі “Зірка привабливого щастя”, куди він потрапив під час натурних зйомок епізоду цього фільму. У фільмі будиночок вписується в сюжет фільму і не виступає зі своєю власною історією. Під час зйомок, а це було взимку 73-74гг. жителі селища могли зустріти на вулиці або в магазині задіяних в картині акторів в одязі того історичного періоду, про який оповідає фільм, зокрема про долю декабристів.

Собор Різдва Богородиці

Собор Різдва Пресвятої Богородиці в Козельці вважається одним з найкрасивіших в країні пам’ятників українського бароко. Цей чудовий храм з пишним декором і прекрасним іконостасом побудований в 1752-63 рр. на замовлення Н. Розумовської (Разуміхі) в подяку Богу за щасливу долю її синів Олексія і Кирила, що зайняли високе положення при дворі імператриці Єлизавети.


  • Переїзд в парк природи “Беремицьке” Чернігівської області.

Парк природи «Беремицьке» – природоохоронний об’єкт на півдні Чернігівської області розташований на лівому березі р. Десни.  Був відкритий для відвідувачів 13 жовтня 2017 року. Основна діяльність парку пов’язана з відновленням екосистем Подесіння шляхом  створення мозаїчних ландшафтів, в тому числі за рахунок природного випасу. Не менш важливою складовою діяльністю парку є розвиток туризму та відродження і збереження етнокультурної спадщини регіону.  Відновлення природних комплексів дає змогу відвідувачам відчути себе на території часів Русі Х-ХІ ст.

Мета парку –  захистити красу природи України!

Екскурсія “Знайомство з парком”

На вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней.

Породи коней в парку: кінь Норикійський,  коники Гуцульські, коники Дюльменські.

Mini Zoo  – це локація на якій зібрані найменші породи тварин з різних куточків світу. Тварини , що проживають тут знаходяться на вільному випасі , тому кожен відвідувач, що прогулюється по території Minizoo має змогу не тільки фотографувати унікальних тварин з близької відстані, але й спостерігати за у їх звичному середовищі існування.

Музей диких котів познайомить відвідувачів  з дикими представниками роду кошачих, які проживають на території України. На вас чекає експозиція, де ви зможете на екранах поспостерігати за котами в дикій природі, познайомитись з ідеями Rewilding та Парку природи «Беремицьке».

Окрім відвідування зазначених локацій, на вас чекає знайомство з тваринами, що проживають в численних левадах парку. Особливої уваги заслуговують воли Сірої Української породи, історія їх одомашнення та унікальні особливості.

Родзинкою екскурсії стане відвідування лосеволєра, де проживають врятовані працівниками парку лосі.

Орієнтовна вартість вх.квитків: 130 грн дорослий, 100 грн дитячий.

У вільний час можна скористатись додатковими послугами парку: 

  • Покататися на конях: катання верхи в леваді, прогулянки верхи по мальовничим ландшафтам Полісся, уроки катання на конях, катання на кареті.
  • Замовити додаткові екскурсії по Парку на вибір, парк пропонує декілька варіантів.
  • У Візит Центрі здійснити «політ» над Парком в VR-окулярах.
  • Взяти на прокат велосипеди.

*Для зручної прогулянки парком в залежності від сезону, ви маєте змогу орендувати: аудіогіди, трекінгові палки, снігоступи, біноклі та придбати дощовики, парасольки та репеленти, які зможуть вам знадобитись під час прогулянки.

Щоб ваша екскурсія була комфортною, ми рекомендуємо зручний одяг та взуття для прогулянок, що відповідає погодним умовам.


  • Переїзд в м.Ніжин Чернігівської області

Ніжин – місто, засноване на річці Остер, вперше згадується в 1078 році. Тоді ще називався він Нежатин. Ще зі шкільної лави всім відома історія Ніжина, де в 1663 році відбулася «Чорна рада». Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. Участь в “Чорній раді” прийняла не тільки верхівка козацтва – козацька старшина, а й рядові козаки, в тому числі із Запорізької Січі – «чернь», які також мали право голосу. У 1805 р в місті була заснована Гімназія вищих наук князя Безбородька, що поклала початок вищій освіті у всій Лівобережній Україні. Зараз це Ніжинський державний університет, що носить ім’я Н. В. Гоголя. Саме в цьому місті встановлено перший в світі пам’ятник Н. В. Гоголю, який отримав тут освіту.

Оглядова екскурсія по місту, в ході якої ви відвідаєте: 

  • Музей рідкісної книги Ніжинського державного університету, який розташований на другому поверсі колишньої будівлі купецького зібрання, яке тепер займає Фундаментальна бібліотека університету.
  • Музей Поштова станція“-  єдиний в Україні майже повністю зберігся комплекс будівель поштової контори (XVIII ст.), в якому відкрито музей кінної пошти.
  • Пам’ятник ніжинському огірку. Ніжинські огірки, які прославили місто Ніжин, стали популярними за часів правління імператриці Катерини II, яка наказала забезпечувати ними імператорський двір.

 

Переїзд в Суми.


Вартість туру —  620 грн. + вх.квитки

У вартість враховано: проїзд по маршруту,  послуги екскурсовода -гіда,  страховка.

У вартість не враховано: вхідні квитки, додаткові послуги парку “Беремицьке”.

 

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером