Одноденний автобусний тур Суми — Диканька — Опішня — Суми

Виїзд із Сум о 6.30

 

Переїзд у селище Диканька Полтавської області.

Оглядова екскурсія основних визначних пам’яток поселення — Тріумфальна арка, Троїцька церква, Миколаївська церква, чотири 800-річних дуби з дубової алеї на в’їзді в садибу Кочубея, підземний скит XVVII ст. з 8 печер. Тут можна зануритися в «Диканський» атмосферу.

В Диканьці на Полтавщині очікується традиційне свято «Пісні бузкового гаю»!

«Пісні бузкового гаю» — це обласне мистецьке свято і улюблене народне гуляння жителів гоголівської Диканьки. Щорічно свято проходить в «Бузковому гаю», закладеному в XIX в. князем В. П. Кочубеєм на території колишньої Кочубеївські садиби. Коли в гаю буйно зацвітає бузок, з усією Полтавщини в Диканьку з’їжджаються учасники художньої самодіяльності, народні майстри та гості, щоб помилуватися неповторною природою, заспівати і послухати українські пісні, продемонструвати свої вироби і просто відпочити, покататися на човнах, поїсти вареників, млинців і шашликів.

Переїзд у селище Опішня Зеньковського району Полтавської області.

Опішня — столиця українського гончарства.

Сьогодні — заповідник і музей. Місцеві керамічні вироби вважаються шедеврами народного мистецтва і навіть експонуються на багатьох всесвітніх виставках. Тут ви зможете придбати сувеніри та товари народного промислу.

В ході екскурсії ви відвідаєте:

— Національний музей-заповідник українського гончарства. В експозиції під відкритим небом представлені ексклюзивні авторські роботи опішнянських гончарів. Без відвідування цієї пам’ятки важко собі уявити повноцінну екскурсію по Полтавській області. Осягнути культуру і дух Полтавщини без знайомства з гончарним мистецтвом просто неможливо! — Майстер-клас з виготовлення гончарних виробів.

— Ринок гончарних виробів. Тут ви зможете придбати сувеніри та товари народного промислу.

Переїзд у м. Суми


Вартість екскурсії 440 грн + вх.квитки

У вартість включено:

  • транспорт
  • послуги екскурсовода і гіда
  • страховка.

У вартість не включено:

  • вхідні квитки в музеи за програмою
  • особисті витрати.

Туроператор оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего колличества услуг, а также очередность экскурсий.

Связаться с менеджером