Одноденний автобусний тур   Суми – Диканька – Великі Сорочинці – Гоголеве – Миргород – Суми

Выїзд із Сум о 6:30


  • Переїзд у селище Диканька Полтавської області.

Містична Диканька тепер назавжди асоціюється з великим письменником. Всім відомі “Вечори на хуторі близько Диканьки” М.В.Гоголя!

Оглядова екскурсія основних визначних пам’яток поселення — Тріумфальна арка, Троїцька церква, Миколаївська церква, чотири 800-річних дуби з дубової алеї на в’їзді в садибу Кочубея, підземний скит XVVII ст. з 8 печер. Тут можна зануритися в «Диканську» атмосферу.

 

  • Переїзд в село Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
  • По дорозі огляд пам*ятника українській жінці. 

Літературно-меморіальний музей Миколи Гоголя. Саме на цих землях народився і був хрещений в Спасо-Преображенської церкви майстер художнього слова. Тут відтворено атмосферу 19 століття. Особливу цінність представляють речі, що належали письменнику – записна книжка, циліндр, портфель, копія атестата, рукописи. Поруч з музеєм розташований Пам’ятник Гоголю.

  • Переїзд в Гоголеве Полтавської області.

У селі розташований Музей-садиба М. В. Гоголя. Родовий маєток Гоголів, де письменник провів свої дитячі та юнацькі роки. Відкрито до 175-річчя письменника. Садиба відтворена за фотографіями, малюнками, планами, листів і спогадів сучасників. Відновлено батьківський будинок і флігель з робочим кабінетом Гоголя, збереглися ставки, грот, сад, могила батьків. Василь Гоголь-Яновський – письменник, батько Миколи Гоголя, народився в селі Яновщина (нині Гоголеве).

Готується до відновлення Церква Різдва Пресвятої Богородиці села Гоголеве.

  • Переїзд в місто Миргород (Полтавська область)

Оглядова екскурсія по місту, в ході якої ви побачите: Курортний парк – курортна зона в центрі міста. Перші водолікарні, що використовують властивості відомої мінеральної води «Миргородська». Зараз на території парку розміщені кращі бальнеологічні санаторії міста, на березі річки обладнаний пляж. Працює музей курорту «Миргород»

Миргородська калюжа. Ставок в центрі міста, увічнений М. Гоголем як «Миргородська калюжа» в повісті «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем». На набережній відкрито пам’ятник Гоголю висотою близько трьох метрів. Він став основою скульптурного комплексу, присвяченого героям гоголівських творів: Іван Іванович з Іваном Никифоровичем, Хлестаков, коваль Вакула і Оксана, незрівнянна Солоха, Пузатий Пацюк.

Музей Кераміки. Миргородський державний керамічний технікум ім. М.Гоголя випускає майстрів по виготовленню гончарних, теракотових, майолікових, фарфорових і фаянсових виробів. Зараз це Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.Гоголя. Музейна експозиція існує при школі з моменту заснування.

  • Переїзд в м. Суми

Ціна туру –  520 грн + вх.квитки

У вартість включено: транспорт, послуги гіда-екскурсовода, страховка.

У вартість не включено: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг, а також черговість екскурсій.

 

Связаться с менеджером