Дводенний тур Суми – Львів – Суми

Місто Лева було названо найпривабливішим місцем для святкування новорічних та різдвяних свят в Україні!

Коли на головній алеї міста з’являється Різдвяний ярмарок, Львів починає відчувати справжню атмосферу Різдвяних та Новорічних свят!

1 день

 • Приїзд до Львова вранці
 • Поселення в готель
 • Сніданок
 • Пішохідна екскурсія по історичній частині міста “Вуличками стародавнього Львова”

Ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст .; огляд костелу єзуїтів св. Петра і Павла (17ст.), Площі Ринок (своєрідний музей під відкритим небом – всі 45 будинків на цій площі є пам’ятками архітектури); відвідування Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря, музей-аптека, знаменитий Львівський оперний театр.

 • Відвідування Музею Арсенал і королівських залів Історичного музею

Міський арсенал – оборонна споруда XVI століття, де тепер розташований єдиний в Україні Музей зброї. Колись головний вхід до Міського арсенал прикрашав напис: «Щасливе місто, який під час спокою турбується про майбутню безпеку». Після завершення будівництва двох замків і фортифікаційної лінії оборони, виникла нагальна потреба в спорудженні міського арсеналу, де повинна була проводитися і зберігатися зброя для оборони міста.

 • «Львівська копальня кави»

«Копальні кави» – найбільша креативна кав’ярня Львова. Вона присвячена історії кави у Львові. У 1683 році Юрій Кульчицький, родом зі Львівської області, переніс з Відня до Львова традицію пити каву. З тих самих пір Львів вважається кавовою столицею України. Тут настільки багато кави, що вона навіть захована під землею!

 • «Львівська майстерня шоколаду»

Львів ще з середньовіччя славився «добрим солодким», а вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. Львівська майстерня шоколаду є єдиною в нашій країні. Кожен вироб тут дбайливо робиться руками Майстра. Це єдина майстерня, яка виготовляє почуття.

«Шоколадний майстер-клас» у “Львівській майстерні шоколаду” (за доп. плату)

Ще з вулиці помічаєш, як дбайливо майстри «чаклують» над кожною цукеркою … Саме «Львівська майстерня шоколаду» була найпершою «ластівкою» в Україні серед закладів, де шоколад можна не тільки скуштувати, а й поспостерігати за його виробництвом. Більш того, кожен власноруч зможе доторкнутися до старовинних секретів виготовлення шоколадних цукерок.

 • Екскурсія в Єзуїтський костел св. Петра і Павла

Костел Петра і Павла ордену єзуїтів – барокова святиня, найбільший і таємничий храм Львова, який побудований в 1610-1630 роках. За чотириста років існування екстер’єр та інтер’єр костелу єзуїтів майже не змінився, збереглися навіть найменші контури і лінії в обрамленні храму. Костел єзуїтів цікавий не тільки обробкою, але і таємничими підземеллями, в яких можна побачити багато раритетних артефактів, залишки княжих стін XIV в., Фрески 1740-х і найцінніший експонат – саркофаг з написом, що підтверджує, що виготовлений для архієпископа Львівського Миколи Вижицького.

НОВИНКА!  Автентичне підземелля Преображенської церкви.

 • Вільний час

Знайомство з вечірнім Львовом. Кафе, магазини, вуличні розваги … А ще можна відвідати спектакль в одному із знаменитих театрів. Або поплескатися в хвилях супер-сучасного аквапарку «Море». Ці враження будуть переслідувати вас ще довгий час …

 •  Вечеря в одному з кафе Львова (за доп. Плату за бажанням)
 •  Ночівля

2 день

 • Сніданок
 • Екскурсійна програма по Львову з відвідуванням собору св. Юра, музею-заповідника «Личаківський цвинтар»

Архикафедральний собор Св. Юра у Львові – один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Перша церква на Святоюрській горі у Львові була заснована ще за часів Галицько-Волинського князівства.

«Личаківський цвинтар» став місцем вічного спочинку діячів культури, мистецтва, суспільних діячів та інших відомих або невідомих осіб, має свою історію в кілька століть, яка починається ще з 1786 року. Площа кладовища становить понад 42 га, близько 300 тисяч поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробниць, на могилах встановлено близько 500 фігур і рельєфів.

 • Відвідування Високого замку, з якого відкривається прекрасний вид на панораму міста. Парк «Високий замок» розташований на Замковій (Княжій) горі і є одним з найулюбленіших місць для романтичних прогулянок львів’ян та гостей міста. Саме з цією горою пов’язана перша згадка про Львів в історичних літописах 1256 року. За офіційними даними парк був заснований в 1835 році на місці фортеці «Високий замок».

!!! НОВИНКА 

Львівська Львіварня – музей пивної історії, зараз це один з найсучасніших музеїв України, якому немає аналогів. Переможець в номінації «Відкриття року в Україні».

За останні кілька років музей оновився і перетворився в унікальний інноваційний проект, який зараз є одним з кращих в Східній Європі. Не тільки музейний комплекс, але і стильний арт-об’єкт, в який хочеться відвідати хоча б для того, щоб побачити всю цю красу і зробити запаморочливі фото! Музейно-культурний комплекс «Львіварня» – це одночасно музей пивної історії та арт-простір, в якому проходять виставки, концерти, презентації та шоу. «Родзинка» в тому, що в музеї понад 200 експонатів, які можна чіпати, розглядати, фотографуватися з ними – це живий інтерактивний простір розміром з половину футбольного поля!

Відкриття «Львіварні» – це однозначний плюс до туристичної привабливості Львова, і всієї України, і ми дуже раді тому, що за подібними місцями і атмосферою не потрібно їхати в Європу. Вони знаходяться набагато ближче, ніж ви думаєте – і якщо ви поки про них не знаєте, то саме час це виправити!

 • Переїзд в Суми
До нової зустрічі, Львів!

Вартість туру – 1800 грн+ вх.квитки

У вартість туру включено:

 • Проживання (1 ніч),
 • Харчування за програмою (сніданки),
 • Супровід гіда,
 • Проїзд,
 • Страховка.

У вартість туру не включено:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
 • Шоколадний майстер-клас (ціну уточнюйте)

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером