Одноденний автбусний тур по Сумщині!

Маршрут:  Суми – Михайлівська цілина – Михайлівка – Межирич – Шелехівське озеро – Лебедин – Еко ферма – Суми

Виїзд із Сум о 7:00


  • Переїзд в Природний заповідник «Михайлівська цілина»

У північній частині України знаходиться дивовижне і прекрасне місце, природний заповідник, ім’я якому «Михайлівська цілина». Розташовується цей унікальний природний об’єкт в Лебединському районі, що на Сумщині. Сумська область, взагалі, багата чудесами, проте «Михайлівська цілина» займає особливе місце. Заповідник в нинішньому його вигляді створений в 2009 році і, що цікаво, в останній день року. «Михайлівська цілина» розкинулася на величезну площу – 883 га. У 2010 році природний заповідник відвідала експертна комісія Сумської області. Вони провели там багато часу, вивчали кожен метр природи заповідника. Уважно оглянули всю територію Михайлівської цілини і прийняли рішення – визначити заповідник, як одне з семи чудес Сумської області.

Природний заповідник є красивим і унікальним місцем. У південних і північних степах Михайлівській цілини зареєстровано величезну кількість рослин – 493 виду, основними з яких є різнотравно-типчаково і різнотравно-тирсові групи. Крім цього тут виявлено 13 видів рослин, які знаходяться на межі вимирання. 13 видів трав і грибів, які внесені до списків «Червоної книги України». Фауна заповідника також досить різноманітна. Основна маса тварин – це заєць русак, лисиця звичайна, різні птахи і кілька видів гризунів. Зустрічаються тут і кабани, козулі, лосі і вовки.

  • Переїзд в  село Михайлівка Лебединського району. Ві відвідаєте:

Садибу графів Капністів,люди і донині називають «садибою графів Капністів», незважаючи на те, що заснував її насправді Іваненко. Може, це і добре. Адже реальних фамільних садиб графів на Слобожанщині залишилося не так вже й багато. З власників Михайлівки найбільш відомий граф Василь Олексійович Капніст. З 1867 по 1888 роки він обіймав посаду Лебединського повітового предводителя дворянства. А з 1888 по 1902 роки Василь Андрійович був предводителем дворянства всієї Харківської губернії. Писав книги, значився почесним громадянином Лебедина. Збирав предмети мистецтва: картини (серед яких були роботи пензля Рубенса), меблі та фарфор. Вся ця величезна колекція разом з великим родинним архівом старовинних документів зберігалася в Михайлівській садибі.

  • Переїзд до Шелехівська озеру на Лебединщини, яке розташоване недалеко від села Межиріч.

Знайомлячись з Лебединщини, не можна не відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення «Озеро Шелехевское». Це мальовниче лісове озеро, що входить в сімку природних чудес Сумщини, найбільш старе в області, виникло ще в льодовиковий період. Тут близько десятка видів рослин і сім видів тварин, занесені до Червоної книги.

  • Переїзд в місто Лебедин Сумської області.

Оглядова екскурсія по місту, в ході якої ви відвідаєте:

  • Художній музей.
  • Пам’ятник Т.Г.Шевченку.
  • Ратушу Пожарського охорона.
  • Воскресенська церкву.
  • Вознесенський собор.
  • Меморіал Слави “Лебедина пісня”

Екскурсія-Дегустація на равліковій фермі

Це унікальне господарство для Сумщини.

Тут вирощують, та створюють продукцію за Власними рецептами.

Ці делікатеси мають власну торгову марку «Snail time».

Вони є одним з найбільших господарств в своєму регіоні, яке здійснює продаж відсортованих равликів, упакованих в ящики і готових до вживання в харчуванні або для наступної переробки. Планований обсяг реалізації готової продукції становить близько 100 тонн, в подальшому працюватимуть на розширення: пошук земельних ділянок, споруда додаткових спеціалізованих приміщень.Ферма розташована на площі 40000 кв.м, і включає в себе: приміщення маточника і інкубатора з необхідним обладнанням та інвентарем; крім того, проводиться монтаж холодильної камери на 120 тонн готової продукції, теплиця 800 кв.м. і вольєри для вирощування равликів, засіяні культурою PERKO зі спеціальною огорожею, системою зрошення, ємностями для зберігання води, свердловиною (добова витрата води становить 75-80 тонн).

Переїзд в місто Суми.


Стоимость туру 380грн + вх.квіткі

У ВАРТІСТЬ включено: транспорт, послуги Гіда – екскурсовода, страховка.

У ВАРТІСТЬ не включене : вхідні квитки.


Туроператор залішає за собою право вносіті Зміни в програму туру без Зміни Загальне кількості послуг, а такоже черговість ЕКСКУРСІЙ.

Связаться с менеджером