1-денний автобусний екскурсійний тур

виїзд із Сум о 02:30


  • Переїзд до Святогірської Лаври в Донецьку область.
  • Ранкова служба в Успенському Соборі.

СВЯТО-УСПЕНСЬКА СВЯТОГІРСЬКА ЛАВРА – краса і гордість Донеччини, духовна фортеця Святої Русі. 

Монастир розташований на високому крейдяному правому березі Сіверського Дінця (так звані Святі гори). Окрім наземних будівель, має крейдяні печери. У лаврі зберігаються мощі преподобного Іоанна, затворника Святогірського. На території Лаври знаходяться: Успенський, Покровський, Миколаївський храми, Церква Різдва Іоана Предтечі, Печерний храм прп.Алексія, Церква Різдва пресвятої Богородиці, часовні, печери, скіти.

Щоб дістатися верхівки скелі, треба пройти більш ніж кілометр печерами, які були вирубані у крейді понад тисячу років тому.

Саме в цих краях у середині IX століття проповідували хозарам православну віру святі рівноапостольні брати Кирило і Мефодій.

Про древні християнські поселення в цій місцевості свідчить і Іпатієвський літопис, у якому говориться, що в 1111 році місцеві християни зустрічали тут великого князя Володимира Мономаха.

  • Переїзд в Соледар.
  • Екскурсія в Соляні шахти.

    Під час відвідування Вам надається унікальна можливість: пройти по дну Стародавнього світового океану, відвідати чарівні лабіринти підземного соляного царства, побачити чарівні соляні скульптури, зроблені руками народних умільців, соляне футбольне поле та унікальний концертний зал, який вражає своїми розмірами і дивовижною акустикою, дізнатися багато цікавого про чудодійні властивості солі, що здобула славу білого золота, ознайомитися з історією видобутку солі.

  • Переїзд в Харківську область.
  • Екскурсія по м.Ізюм. Відвідування святого джерела – Кириченкова криниця.

Кириченкова криниця – джерело з чистою цілющою водою, поруч з яким стоїть каплиця-купальня, скупавшись в якій, за переказами, можна змити гріхи, позбутися недуг і набратись сил й здоров’я.

Кириченкова криниця в Ізюмі – не просто холодний струмок. За легендою, воду, що зцілила від сліпоти юну дочку козака Кириченка, вважають даром Божим. Поруч з джерелом споруджено церкву на честь Піщанської ікони Божої Матері.

  • Переїзд до м.Суми. Приїзд в Суми орієнтовно о 24:00.

Вартість туру –  890 грн+ вх.квитки

У вартість включено: проїзд автобусом, страховка, послуги гіда-екскурсовода.

У вартість не включено: вхідні квитки, харчування.


Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером