Одноденний автобусний тур

Маршрут: Суми – Трипілля – Витачів – Буки – Суми

23:50 – виїзд з м. Суми.


Програма туру:

Дівич-гора в с. Трипілля (Київська обл.) – найвища точка на Обухівщині. На її вершині, на висоті 55 м. над рівнем Дніпра та 186 м. над рівнем моря, колись було збудовано слов’янське святилище. Сучасні дослідники кажуть, що Дівич Гора дійсно має цілющі властивості, позитивну енергетику. Може тому, що ступала тут нога  Апостола Андрія, а може тому, що наші предки спроваджували у вічність своїх близьких. Старі люди вірять, що їх дух донині тут живе. На скільки це місто енергетичне і загадкове Ви 100 % переконаєтесь піднявшись на Дівич-гору.

Екскурсія по Київському державному археологічному музею “Прадавня Аратта Україна” в с. Трипілля .
Трипільська цивілізація одна із найцікавіших сторінок історії людства, повна таємниць і неймовірних винаходів, зробила прорив в розвитку тодішнього суспільства…
На вас чекає знайомство з таємничою трипільською цивілізацією, яка до цих пір не дає спокою всьому науковому світу. В Трипіллі і на сьогоднішній день ведуться археологічні розкопки – і кожного разу вчені знаходять нові подробиці життя наших предків часів енеоліту, а саме 5500 і 2750 до н. е. Державний археологічний музей розташований на живописному березі Дніпра. Експонати музею присвячені як Трипільській культурі, так і іншим культурам проживаючим на цій території. Також тут Ви зможите придбати сувеніри і книги по даній тематиці.

Переїзд в с. Витачів
Екскурсія по краєзнавчому музею в с. Витачів – місто із казковими дніпровськими крайовидами. Витачів вважається одним із найдревніших поселень Полянського князівства та Київської Русі. Засноване приблизно в IV ст. н.е.. Перша літописна згадка про Витачів датується 957 роком у творі “Управління імперією” візантійського імператора Костянтина VII Багрянородного, де він описує древній Витачів як могутній порт на Дніпрі у південному передмісті Києва.

Переїзд в с. Буки.
Екскурсія по скельному каньйону на річці Гірський Тікич.
Село Буки (Черкаська обл.) одне із найкрасивіших міст в центральній частині України. Каньйон починається за 800 м. нижче від греблі колишньої Буцької ГЕС. Неподалік від греблі розташований водоспад Вир. Каньйон являє собою оригінальний скелястий берег з виступами сірого граніту, заввишки близько 30 м. вік якого оцінюється в 2 млрд. р. Для любителів прохолодної води буде можливість скупатись ( прохання взяти купальники та рушники, а також зручне взуття для комфортної прогулянки каньйоном).

Переїзд в м. Суми


Вартість туру – 620 грн +вх.квитки
В вартість туру включено:
– транспортні послуги;
– послуги супроводжуючого;
– страхування на час поїздки;
– екскурсійне обслуговування.

В вартість туру не включено:

– вхідні квитки;
– харчування;
– особисті витрати.


Туроператор оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего колличества услуг, а также очередность экскурсий.

Связаться с менеджером