Дводенний автобусний тур на Хмельниччину

Маршрут: Суми – Самчики –  Староконстантинів – Камянець-Подільський – Хотин – Подільські Товтри (Бакота) –  Сутківці – Меджибіж  – Суми

Виїзд о 19:00 із м. Суми

День 1

 • Сніданок
 • Переїзд у Самчики Хмельницької області
 • Екскурсія по палацово-парковому комплексу

Резиденція Чечелів в Самчиках – один з найбільш охайних і доглянутих палацових комплексів на теренах України. Знаходяться Самчики в декількох кілометрах на схід від Старокостянтинова. Палац є одним з найкраще збережених в Україні, що дало змогу облаштувати музей-садибу, яка отримала статус заповідника.

Палац у Самчиках входить до списку палаців України, в яких знімали всім відомий серіал “Кріпачка”

 • Переїзд в  Староконстантинів
 • Екскурсія по фортеці

Старокостянтинів засновано князем Василем Костянтином Острозьким у 1561 р. на місці літописного давньоруського міста Кобуд. Замок став однією з численних резиденцій найбагатшого роду Русі-України, а місто – ще однією потужною твердинею на шляху татарських військ, що нищили квітучий край. Ми оглянемо мальовничий замок на мису при злитті річок Случі та Ікопоті, а також єдиний збережений фрагмент міських укріплень – оборонний вузол, що складається з високої башти та храму-фортеці.

 • Відправлення в Кам ‘янець- Подільський
 • Поселенння в готель, невеликий відпочинок
 • Екскурсія по стародавньому місту Кам‘янець- Подільський

У старому місті крім фортеці збереглося багато архітектурних шедеврів. Найяскравішим вважається римо-католицький костел Святих Апостолів Петра і Павла на улиці татарській, яка веде до площі Польський Ринок і проходить через триумфальну арку, побудовану  в 1781 році. На вулиці Домініканській можна оглянути комплекс чоловічого монастиря домініканців, а також будинок Потоцького, зведений в 1755 році.

 • Екскурсія по замку

В місті Кам ‘янець -Подільський зберігся унікальний архітектурний памятник – Стара фортеця. Вже понад 30 років він є музейним комплексом під відкритим небом в складі заповідника «Кам ‘янець». Фортеця  на скелястому пагорбі над річкою Смотрич виглядає незвичайно живописно. Складається замок із 12 веж, обєднаних товстими стінами. Фортеця побудована в 14 ст. литовськими князями Коріатовичами. Місце для замку було підібрано ідеально, він захищав єдиний вхід у місто – замковий міст. Кам’янець з усіх сторін оточений каньйоном річки Смотрич. Якщо зявлялися ворожі війська – цей природній ров заповнювався водою і місто було  абсолютно неприступним.

 • НОВИНКА!Катання на “Амфібії” по річці Смотрич. 
 • Самостійна вечірня прогулянка з відвідуванням оглядового майданчика з видом на освітлену стару фортецю.

Відпочинок


День 2

 • Сніданок
 • Переїзд в Хотин
 • Відвідування Хотинської фортеці

Екскурсія в одну з мальовничих і фотогенічних фортець, улюбленицю багатьох радянських і сучасних режисерів – Хотинську фортецю. 40 -метрові стіни фортеці зберегли для нас безліч історій великих битв, перемог і поразок. Розташований на важливих транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка.

 • Екскурсія на «Подільські Товтри» (Бакота)

Унікальний природний парк, який входить в список семи природних чудес України і знаходиться в Хмельницькій області.  Товтри – це геологічне утворення, що сформувалося в результаті підняття Карпат, яке вплинуло на існування Тортонського та Сарматського морів.  Вони  представляють собою єдиний в світі гірський кряж. Візуально Товтри є мальовничими пагорбами, з яких і починаються Українські Карпати. Тут один за іншим, немов хвилі, підносяться зелені, покриті деревами і зеленню, дивовижні за красою пагорби. А біля підніжжя пагорбів лежить тиха гладь синіх озер різної форми і розмірів. А Бакота – то є затоплене місто, яке знаходилось на території цього природного парку.

 • Виїзд на зворотній шлях. По дорозі нас чекає ще два не менш цікавих об‘єкта!
 • Огляд унікальної оборонної церкви в Сутківцях

Сутківці – ще одне цікаве село з руїнами замку та середньовічною церквою-фортецею. Оборонна Покровська церква, яка є без перебільшення унікальним зразком української середньовічної архітектури. Припускають, що спочатку її побудували як оборонну споруду одночасно із замком ще в XIV ст.

 • Екскурсія у фортецю «Білий Лебідь» в с. Меджибіж (Меджибізький замок)

Стіни цього величного замку захищали собою Рюриковичів, мужньо охороняли жителів Поділля від татарської навали, довгий час перебували у володінні польських і литовських правителів. Розливом річки Південний Буг, яка в’еться блакитною стрічкою уздовж стрімкої кріпосної стіни, милувався сам Богдан Хмельницький зі своїми козаками. Безліч раз зустрічається згадка Меджибожа в літописах та історичних документах різних епох і навіть народів.

 • Переїзд в Суми.

Вартість туру – 2299 грн + вхідні квитки

 У вартість включено:

– проїзд по маршруту;

– супровід гіда-екскурсовода;

– 2 сніданка, проживання 1 ніч;

– страховка.

У вартість не включено:

– вхідні квитки на екскурсіонні об`єкти;

– додаткове харчування;

– катання на “Амфібії”.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером