Дводенний автобусний тур на Хмельниччину.

Маршрут: Суми – Самчики –  Староконстантинів – Сутківці – Камянець-Подільський – «Подільські Товтри» – Меджибіж  –  Летичів – Суми

+сплав на катамаранах

Виїзд в 19:00 із м. Суми


День 1.

Сніданок

Самчики

  • Екскурсія по палацово-парковому комплексі.

Самчики – один з найгарніших палацово-паркових ансамблів України, що прекрасно зберігся до нашого часу. Порівняно невеликий палац має вишукані інтер’єри, кожному з яких властивий свій образ і настрій. Тут є Блакитна зала, у якій влаштовували бали; Червона зала, що правила за їдальню; Японський кабінет, стіни якого вкриті розписами на далекосхідні теми і Римська зала, що своїм оздобленням нагадує про античну велич.

 

 

Переїзд в  Староконстантинів

  • Екскурсія по фортеці.

Старокостянтинів засновано князем Василем Костянтином Острозьким у 1561 р. на місці літописного давньоруського міста Кобуд. Замок став однією з численних резиденцій найбагатшого роду Руси-України, а місто – ще однією потужною твердинею на шляху татарських військ, що нищили квітучий край. Ми оглянемо мальовничий замок на мису при злитті річок Случі та Ікопоті, а також єдиний збережений фрагмент міських укріплень – оборонний вузол, що складається з високої башти та храму-фортеці.

 

Відправлення в Кам ‘янець Подільський

  • По дорозі огляд унікальної оборонної церкви в Сутківцях.

Сутківці – ще одне цікаве село з руїнами замку та середньовічною церквою-фортецею. Оборонна Покровська церква, яка є без перебільшення унікальним зразком української середньовічної архітектури. Припускають, що спочатку її побудували як оборонну споруду одночасно із замком ще в XIV ст.

 

Прибуття в Кам ‘янець Подільський

Кам ‘янець Подільський

Поселенння в отель,невеликий відпочинок

  • Екскурсія по старому місту Кам ‘янець Подільський.У старому місті крім фортеці збереглося багато архітектурних шедеврів. Найяскравішим вважається римо-католицький костел Святих Апостолів Петра і Павла на улиці татарській,ця вулиця веде до площі Польський Ринок і проходить через тріумфальну арку,побудовану в стилі пізнього барокко в 1781 році. На вулиці Домініканській можно оглянути комплекс чоловічого монастиря домініканців ,а також будинок Потоцького зведений в 1755 році.        Екскурсія по замку.В місті Кам ‘янець Подільський зберігся унікальний архітектурний памятник – Стара фортеця. Вже 30 років він являється музейним комплексом під відкритим небом в складі заповідника «Кам ‘янець».Фортеця  на скелястому пагорбі над річкою Смотрич виглядає незвичайно живописно. Складається замок із 12 веж обєднаних товстими стінами.Фортеця побудована в 14 ст. литовськими князями Коріатовичами. Місто для замку було підібрано ідеально,він захищав єдиний вхід в місто – замковий міст. Кам ‘янець з усіх сторін оточений каньйоном річки Смотрич. Якщо зявлялися ворожі війська,цей природній ров заповнювався водою і місто становилось абсолютно неприступним. Сплав по річці Смотрич на катамаранах (за додаткову плату).Самостійна вечірня прогулянка з відвідуванням оглядового майданчика з видом на освітлену стару фортецю. Відпочинок , за бажанням купання в басейні отеля.

День 2.

Сніданок

  • Екскурсія на «Подільські Товтри»

Унікальний природний парк, який входить в список семи природних чудес України і знаходиться в Хмельницькій області. Товтри – це геологічне утворення, що сформувалося в результаті підняття Карпат, яке вплинуло на існування Тортонського та Сарматського морів.  Вони  представляють собою єдиний в світі гірський кряж. Візуально Товтри є мальовничими пагорбами, з яких і починаються Українські Карпати. Тут один за іншим, немов хвилі, підносяться зелені, покриті деревами і зеленню, дивовижні за красою пагорби. А біля підніжжя пагорбів лежить тиха гладь синіх озер різної форми і розмірів.

 

Карстова печера

Мальовничий вид на Товтри в каньйоні Дністра відкривається з Білої гори,на схилах якої в 10-11 ст.застований печерний Бакотський монастир,вперше згаданий в 1362 роках.

Купання в прохолодних водах водосховища.

 

Виїзд на зворотній шлях.

По дорозі нас чекає ще два не менш цікавих обєктів

  • Екскурсія у фортецю «Білий Лебідь» в п. Меджибіж. Стіни цього величного замку захищали собою Рюриковичів, мужньо охороняли жителів Поділля від татарської навали, довгий час перебували у володінні польських і литовських правителів. Розливом річки Південний Буг, яка в’ется блакитною стрічкою уздовж стрімкої кріпосної стіни, милувався сам Богдан Хмельницький зі своїми козаками. Безліч раз зустрічається згадка Меджибожа в літописах та історичних документах різних епох і навіть народів.
  • Екскурсія по руїнах Летичевського замку Головна пам’ятка селища-руїни Летичевського замку,побудованого в другій половині 16 століття. До наших днів від замкового комплексу залишились фрагменти стін та ефектна Кругла фортеця. Поряд встановлений пам’ятник Устиму Кармалюку. Біля залишків фортеці знаходиться комплекс споруд Домініканського монастиря. Головний храм монастиря – костел Успіння Діви Марії зберігся до наших днів.

Вартість туру – 2299 грн + вхідні квитки

 У вартість включено:

– проїзд по маршруту;

– супровід по всьому маршруту;

– 2 сніданка, проживання 1 ніч;

страховка.

У вартість не включено:

– Вхідні білети;

додаткове харчування;

– сплав на катамаранах.

 

Связаться с менеджером