Дводенний автобусний тур

Маршрут: Суми – через Київ – Коростишів – Верхівня – Бердичів – Житомир – Володарськ-Волинський (Хорошів) –  Коростень – Малин – Суми

Виїзд із Сум ввечері напередодні


1 день

Приїзд в місто Коростишів. Сніданок.

Відвідування Коростишівського каньйону.

Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази. Цей каньйон – затоплений гранітний кар’єр. Всього є два кар’єри. Маленький кар’єр, який прозвали каньйоном та великий кар’єр, який розташовується безпосередньо в місті. Але саме малий кар’єр користується найбільшою популярністю.

Переїзд в с. Верхівня. Екскурсія в маєток Ганських.

Вацлав Ганський мав 21 тис. гектарів землі й понад три тисячі кріпаків. Він виконував обов’язки маршалка волинської шляхти, був магістром масонської ложі в Житомирі. Після одруження у 1819 році він подарував Верхівню своїй дружині Евеліні.

Деякий час у цьому маєтку жив і працював французький письменник Оноре де Бальзак. Ганська облаштувала для Бальзака три кімнати. Тут був написаний роман “Втаємничений”. Евеліна Ганська – польська графиня. Починаючи листування з Оноре де Бальзаком, вона навіть не здогадувалась чим закінчиться ця  затія. А закінчилось це «поштовим романом» тривалістю 17 років та одруженням. Палац внесений до державного реєстру національного  культурного надбання України.

Переїзд в м. Бердичів.

Оглядова екскурсія по місту.

Відвідування костелу Св. Варвари, в якому вінчався Оноре де Бальзак з Евеліною Ганською.

Переїзд в м. Житомир. 

Оглядова екскурсія по місту.

Екскурсія в національний музей космонавтики ім. С. П. Корольова.

Музей має дві експозиції: «Космос» та «Меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова». Меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова (видатного конструктора) є пам’яткою історії та архітектури і охороняється законом. 1 серпня 1970 року Марія Миколаївна Баланіна – мати Сергія Корольова, у присутності житомирян і численних гостей урочисто відкрила музей свого сина – частину квартири, в якій на початку минулого століття мешкала родина Корольових. За два роки до 70-річчя з дня народження С.П. Корольова, було прийнято рішення про передачу музею усього будинку.

Вечеря. Відпочинок.


2 день

Сніданок.

Переїзд в м. Володарськ-Волинський ( зараз Хорошів). 

Відвідування Парку Кутузова.

На високому березі річки Ірша розташована цікава місцевість, яка пам’ятає магнатів, видатних полководців і запеклі бої. Це Кутузовський парк в місті Хорошів, яке раніше називалося Володарськ-Волинський, а ще раніше – Кутузов і Александрополь. У 1796 році цариця Катерина II подарувала маєток знаменитому російському полководцю М. І. Кутузову як нагороду за військові досягнення. Він побудував тут величний палац Кутузова, який височів над усім селищем серед прекрасного парку. Однак під час війни сталася страшна пожежа. На жаль, документальних свідчень або фотографій палацу не збереглося.

Екскурсія в музей коштовного та декоративного каміння.    

Музей коштовного і декоративного каміння – один із відомих геологічних музеїв України та світу. Зібрання унікальних мінералів та гірських порід з камерних пегматитів Волині.
Всього біля 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.

Переїзд в м. Коростень.

Коростень вважається одним з найстаріших міст України, він був заснований в 705 році!

Оглядова екскурсія по місту, в ході якої ви побачите:

пам’ятник Тризубу, пам’ятник Деруну, міський парк ім. М. Островського, пам’ятник княгині Ользі, пам’ятник древлянському князю Малу, «Червону гірку».

Екскурсія в Військово-історичний комплекс «Скеля».

Військово-історичний комплекс «Скеля» (бункер «Сталіна») – пам’ять, увічнена в граніті. Цей командний пункт був вирубаний в твердих скельних породах і включав в себе столові, кімнати відпочинку, спальні, приміщення для роботи, а також «урядову кімнату». До сих пір працює телефонний зв’язок.  В такому бункері можна пережити будь-який збройний конфлікт. 20 хвилин вистачить, щоб   привести його в бойовий   стан!

Переїзд в м. Малин.

Екскурсія з оглядом пам”ятника та садиби Миклухо-Маклая.

Єдиний в Україні пам’ятник вченому і мандрівникові Н. Миклухо–Маклаю встановлений в Малині, де був маєток його матері і деякий час жив він сам.  Багато років він провів в мандрах по світу, проте в кінці життя повернувся в Малин – вивчав тут побут і традиції поліщуків, цікавився походженням древлян.

Садиба сім’ї знаменитого мандрівника і етнографа М. Миклухо–Маклая. На території садиби розміщується Малинський лісотехнічний технікум (зараз – коледж).  Особливу цінність представляє парк, в якому багато рідкісних дерев віком 500-600 років.

Недалеко від Малина є дивовижне місце – урочище Кип’яче, а там аж два монастирі – Жіночий монастир на честь Афонської Ікони Божої матері та Чоловічий монастир на честь Ікони Казанської Божої Матері. 

Місце для жіночого монастиря вибрали не випадкове – тут під час Великої Вітчизняної Війни фашисти розстріляли багатьох жителів навколишніх сіл. Під час будівництва на території забило джерело – Божий знак – цілюще.

На території чоловічого монастиря теж є джерело та купіль, де можна зануритися і очиститися від гріхів, оздоровитися і душею і тілом. У 1911 році біля джерела з’явилася ікона Казанської Божої Матері та джерело завирувало – закипіло (по-цьому і урочище –Кип’яче). Тому на цьому місті побудували монастир.

Вечеря. Переїзд в м. Суми.


Вартість туру:    грн +вх.квитки

У вартість включено: проїзд, послуги гіда-екскурсовода, проживання 1 ніч, 2 сніданки, стораховка.

У вартість не включено: додаткове харчування, вх.квитки.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загального кількості послуг, а також черговість екскурсій.

Связаться с менеджером